Szukaj

UK: Grupa agresywnych nastolatków brutalnie pobiła kobietę. Myśleli, że jest... Polką [foto]

20-03-2019 17:01
Brutalne pobicie koniety w UK Fot. Anca Si Piticii / Facebook.com
Podziel się

W Doncaster w północnej Anglii grupa nastolatków brutalnie pobiła 34-letnią Rumunkę. Agresorzy myśleli, iż jest Polką, o czym świadczą ich wulgarne krzyki skierowane w jej stronę. Jak dotąd, policja nie zdołała ustalić tożsamości napastników.

Z relacji poszkodowanej kobiety wynika Anca Si Piticii, że została zaatakowana tuż po tym, jak poprosiła krzyczących na ulicy nastolatków, by się uspokoili, ponieważ obudzą jej dzieci. W reakcji na prośbę napastnicy kilkukrotnie uderzyli ją mocno w twarz, siłą przewrócili na ziemię i zadawali kolejne ciosy:

Krzyczeli: „Ty polska ci.., zasługujesz na nauczkę! Wracaj do domu!”. Bili mnie pięściami i kolanami w twarz i głowę, każąc mi wyjechać do mojego kraju. Gdy ostrzegłam, że wezwę policję, w tej chwili się wściekli i wszyscy skoczyli na mnie. Udało mi się uciec i zapukać do drzwi moich sąsiadów. Sąsiad wyszedł i próbował uspokoić sytuację.

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarka rozebrała się na wizji, bo nie podoba się jej Brexit. To siostra znanego polityka [wideo]

Czytaj też: Nergal pojechał do Izraela przepraszać za Polaków? Absurdalne słowa wokalisty Behemotha [wideo]

- mówiła poszkodowana kobieta.

Na widok mężczyzny, napastnicy pośpiesznie odjechali. Po drodze uszkodzili ogrodzenie oraz samochód zaparkowany na podjeździe ofiary. 

34-latka ma pretensje do policji, która jej zdaniem niewiele zrobiła, by złapać napastników. Jak dotąd miejscowi funkcjonariusze wydali m.in. komunikat, w którym poprosili świadków zdarzenia o pomoc w zidentyfikowaniu sprawców.

Warto przeczytać: Atak na Syrię przeprowadzony – USA, Wielka Brytania i Francja dokonały ataku rakietowego. Niepokojące oświadczenie Donalda Tuska [wideo+foto]

Podziel się