Szukaj

„Trzeba pozbyć się białych ludzi”. Szokująca wypowiedź żydowskiego profesora z Uniwersytetu Harvarda [WIDEO]

28-11-2017 22:16
Noel Ignatiev Fot. Charles Flin / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Współczesny rasizm, jak usiłuje przekonać wszystkich lewica, skierowany jest rzekomo głównie przeciwko czarnoskórym osobom. Tymczasem to przedstawiciele białej rasy coraz częściej stają się ofiarami takich ataków. Jak się okazuje, nie pochodzą one jedynie od ulicznych chuliganów, ale również ze strony znanych przedstawicieli środowisk akademickich.

Jakiś czas temu profesor Noel Ingatiev z Uniwersytetu Harvarda w udzielanym wywiadzie stwierdził:

Bycie białym to forma raistowskiego ucisku, to forma opresji. Nie może istnieć biała supremacja. Moim zdaniem, należy pozbyć się „białości”.(…) Zdrada białych jest formą lojalności wobec całej ludzkości.

Profesor Ignataiev to znana postać w amerykańskim środowisku akademickim. Jest autorem wielu publikacji naukowych. Przez wiele lat swojej pracy wychował pokolenia studentów, którzy podobnie jak on wyznawali rasistowskie poglądy, szczególnie skierowane przeciwko białym ludziom. Co ciekawe, sam naukowiec stanowczo twierdzi, że nie jest rasistą.

Koniecznie przeczytaj: USA: Rasistowski atak czarnoskórego mężczyzny na białą kobietę. „Gwałciłem takie białe dzi**i jak ty!”[WIDEO]

Czytaj też: Niemiecki profesor prawa wyraził solidarność z uczestnikami Marszu Niepodległości. Teraz może zostać wyrzucony z uczelni

W Kanadzie i USA coraz częściej pojawiają się tak skandaliczne wezwania przeciwko przedtawicielom rasy białej. Co warto podkreślić, przypadki tej mowy nienawiści nie są ścigane przez żadne służby.    

Poniżej wypowiedź profesora Noela Ignatieva:

 

Warto przeczytać: Unijny komisarz o problemie masowej migracji: „Unia Europejska jest zbyt biała, więc trzeba przyjmować kolejnych uchodźców”

Podziel się