Szukaj

Skandaliczne słowa liderki Black Lives Matters: „Biali to podludzie. Mają wrodzone wady genetyczne”

18-02-2017 22:32
Yusra Khogali, Black Lives Matters YouTube / screen YouTube
Podziel się

Yusra Khogali, skrajna feministka wyznająca islam oraz współzałożycielka ruchu Black Lives Matters w Toronto w skandalicznych rasistowskich słowach opisała przedstawicieli rasy białej.

Liderka ruchu Black Lives Matters, który z założenia jest „antyrasistowską” organizacją walczącą o równe prawa dla czarnej społeczności, w opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie „dowodziła”, że rasa biała nie jest naturalna, a jej przedstawiciele to „podludzie”.

Białe osoby nie są ludźmi, w istocie biała skóra oznacza, że są to istoty człekokształtne – pisała Khogali, która dodała, że wszyscy biali mają „wrodzone wady genetyczne”.

Wszystkie fenotypy pochodzą od rasy czarnej, a biała rasa to tylko genetyczny defekt – oświadczyła feministka.

Koniecznie przeczytaj: Miłośnicy imigrantów zdemolowali Neapol. Ponad 30 osób rannych [WIDEO]

Czytaj też: Zamiast francuskich Caracali produkowane w Polsce śmigłowce Black Hawk

Lewicowa działaczka nawet podała na to „dowody”, m.in. przekonywała, że biali mają „wyższe stężenie inhibitorów enzymatycznych, które hamują produkcję melaniny”.

Melanina sprawia, że czarna skóra lepiej przyjmuje światło i zachowuje je w „trybie pamięci”. To oznacza, że czarna skóra przetwarza światło na wiedzę i pobiera ją prost z energii kosmicznej, z którą się w ten sposób komunikuje – przekonuje Khogali.

Feministka zaczęła również dywagować, w jaki sposób można doprowadzić do unicestwienia białej rasy. W końcu doszła do wniosku, że można to osiągnąć dzięki „wyższości genetycznej rasy czarnej nad białą”. Wystarczy tylko, że czarni mężczyźni zaczną będą przekazywać swoje geny poprzez współżycie z białymi kobietami.

To nie pierwszy raz kiedy Khogali afiszuje się ze swoimi skrajnie rasistowskimi i przy okazji feministycznymi poglądami. W ubiegłym roku na Twitterze napisała:

Proszę Allahu daj mi siłę, żebym nie zabiła dziś tych mężczyzn i białych.

Warto przeczytać: Czarny marsz po wstrząsającej zbrodni. „Wzorujemy się na Polkach”

Podziel się