Szukaj

Przerażające wyniki raportu o radykalizacji muzułmanów z belgijskiego… przedszkola. Dzieci udawały podcinanie gardła

22-08-2017 14:42
Muzułmańskie dziecko z nożem Fot. JPY_Kurdish / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Kraje Europy Zachodniej w związku z ogromnym napływem muzułmańskich imigrantów mają coraz większy problem z islamskimi radykałami. Przykład belgijskiego przedszkola pokazuje, że indoktrynacja zaczyna się już niemal od kołyski.

Belgijski dziennik „Het Laatste Nieuws” ujawnił wyniki wewnętrznego raportu, który powstał w 2016 r. w przedszkolu w mieście Ronse w północno-zachodniej Belgii. Dokument dotyczył radykalizacji części muzułmańskich dzieci.

Sześcioro kilkulatków uczęszczających do placówki wykazywało przejawy typowego fundamentalizmu islamskiego. Zaobserwowano m.in., że chrześcijańskie dzieci nazywały „świniami” i odmawiały im podawania ręki, groziły im również śmiercią i udawały podcinanie gardła. Muzułmańskie dzieci recytowały również na przerwach wersety Koranu, a w piątek nie chciały przychodzić do szkoły z powodów religijnych.

Koniecznie przeczytaj: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Czytaj też: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Jak pisze francuski tygodnik „Le Point”, władze przedszkola próbowały bagatelizować wyniki raportu, wskazując, że dotyczy on „zaledwie” 1 proc. wszystkich dzieci zespołu szkolno-przedszkolnego, więc „nie należy dramatyzować”.

We Flandrii, czyli niderlandzkojęzycznej części Belgii w 2016 r. powstał program „Netwerk Islamexperten”, który ma na celu walkę z radykalizacją w szkołach wśród muzułmańskich dzieci. Objęto nim już 500 uczniów.

Z kolei po stronie francuskojęzycznej, czyli w Walonii i Brukseli zaczął działać mobilny zespół specjalistów, który odwiedza szkoły w przypadku podejrzeń radykalizacji wśród uczniów. W ubiegłym roku szkolnym interweniował on kilkadziesiąt razy, ale jeszcze nigdy w przedszkolu.

Islamska indoktrynacja wśród małych dzieci nie jest niczym nowym, o czym świadczy poniższe nagranie z Palestyny.

Niestety wychowanie w duchu fundamentalizmu islamskiego coraz mniej dziwi także w Europie, o czym świadczą obrazki, takie jak ten z Wielkiej Brytanii.

Warto przeczytać: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Podziel się