Szukaj

Londyn: To nagranie mrozi krew w żyłach. Na jednej z tamtejszych ulic zaatakował... pyton [wideo]

06-08-2018 22:13
Pyton w Londynie Fot. Top Trends / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Do mrożącej krew w żyłach sceny doszło w londyńskiej dzielnicy Leytonstone. W pewnym momencie na ulicy niespodziewanie pojawił się ogromny pyton. Gad musiał być głodny, bowiem udusił i zjadł gołębia. Nagranie z jego udziałem niemal natychmiast stało się hitem internetu.

Jak pierwszy o tym wydarzeniu poinformował dziennikarz magazynu Dave Fawbert, który opublikował w mediach społecznościowych nagranie. Widzimy na nim, jak wąż powoli konsumuje gołębia, którego wcześniej udusił. Co ciekawe, naoczni świadkowie tego zdarzenia zachowują się zupełnie spokojnie i nie wydają się być przerażeni obecnością tak groźnego zwierzęcia na ulicy. 

Na nagraniu, co prawda, nie widać momentu, gdy wąż atakuje gołębia, ale i tak całość przeznaczona jest dla widzów o mocnych nerwach.

Koniecznie przeczytaj: To nagranie robi furorę w sieci. Eksperci udowadniają, że poszukiwania pytona pod Warszawą to absurd [wideo]

Czytaj też: Drastyczne nagranie. Samochód został zmiażdżony przez pociąg. Kierowca zignorował opuszczone zapory [wideo]

Jak informują media, ktoś zadzwonił po odpowiednie służby, dopiero wówczas, gdy pyton zakończył swój posiłek. Po skutecznej interwencji węża złapano i przewieziono do londyńskiego centrum ochrony dzikich zwierząt.

Przedstawicielka towarzystwa opieki nad zwierzętami, Rebecca Benson, poinformowała, że gad najprawdopodobniej uciekł z hodowli. Niewykluczone jednak, że ktoś, kto wcześniej trzymał u siebie w mieszkaniu, po prostu porzucił go na ulicy.

 

Warto przeczytać: Kilkanaście milionów wyświetleń. Matka 12-latki złapała pedofila i opublikowała nagranie w sieci [wideo]

Podziel się