Szukaj

Londyn: To nagranie mrozi krew w żyłach. Na jednej z tamtejszych ulic zaatakował... pyton [wideo]

06-08-2018 22:13
Pyton w Londynie Fot. Top Trends / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Do mrożącej krew w żyłach sceny doszło w londyńskiej dzielnicy Leytonstone. W pewnym momencie na ulicy niespodziewanie pojawił się ogromny pyton. Gad musiał być głodny, bowiem udusił i zjadł gołębia. Nagranie z jego udziałem niemal natychmiast stało się hitem internetu.

Jak pierwszy o tym wydarzeniu poinformował dziennikarz magazynu Dave Fawbert, który opublikował w mediach społecznościowych nagranie. Widzimy na nim, jak wąż powoli konsumuje gołębia, którego wcześniej udusił. Co ciekawe, naoczni świadkowie tego zdarzenia zachowują się zupełnie spokojnie i nie wydają się być przerażeni obecnością tak groźnego zwierzęcia na ulicy. 

Na nagraniu, co prawda, nie widać momentu, gdy wąż atakuje gołębia, ale i tak całość przeznaczona jest dla widzów o mocnych nerwach.

Koniecznie przeczytaj: „Londyn wyjaśniony w 9 sekund”. Afrykański imigrant tak „zabawił się” z brytyjską policjantką [WIDEO]

Czytaj też: Londyn: Modlący się muzułmanie uniemożliwili wyjazd samochodów z osiedla. „Meczet znajdował się dwa bloki dalej” [wideo]

Jak informują media, ktoś zadzwonił po odpowiednie służby, dopiero wówczas, gdy pyton zakończył swój posiłek. Po skutecznej interwencji węża złapano i przewieziono do londyńskiego centrum ochrony dzikich zwierząt.

Przedstawicielka towarzystwa opieki nad zwierzętami, Rebecca Benson, poinformowała, że gad najprawdopodobniej uciekł z hodowli. Niewykluczone jednak, że ktoś, kto wcześniej trzymał u siebie w mieszkaniu, po prostu porzucił go na ulicy.

 

Warto przeczytać: Istna parodia. Londyn: Imigrant z Afryki z kijem w ręku goni po ulicy strażnika. Ten ze strachu chowa się za plecami przechodnia [WIDEO]

Podziel się