Szukaj

Drastyczne nagranie. Publiczna egzekucja pedofila i mordercy. Tysiące gapiów i transmisja w telewizji [WIDEO +18]

02-08-2017 23:17
egzekucja pedofila w Jemenie Fot. diganlo / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W poniedziałek w stolicy Jemenu, w Sanie odbyła się publiczna egzekucja pedofila, który zgwałcił i zamordował 3-letnią dziewczynkę. Wyrok śmierci wykonano poprzez rozstrzelanie.

41-letni Muhammad al-Maghrabi przyznał się do gwałtu na dziewczynce, do którego miało dojść w domu mężczyzny 24 czerwca 2017 roku, w pierwszy dzień muzułmańskiego święta Id al-Fitr.

Zgodnie z prawem szariatu morderca został skazany na karę śmierci. Al-Maghrabi na plac Tahrir, na którym wykonano wyrok, został dowieziony opancerzonym wozem w eskorcie znacznych sił policji i wojska. Zachodziło podejrzenie, że zostanie zaatakowany przez członków wioski, z której pochodziła zamordowana dziewczynka.

Koniecznie przeczytaj: Po słowach Jakiego Lis, Sikorski i inni wychodzili z siebie. Internauta zwrócił uwagę na jeden szczegół

Czytaj też: Sąd wypuścił pedofila z więzienia. Od razu zgwałcił 5-letniego chłopca

Mężczyzna został ułożony został na ziemi głową w dół. Wtedy otrzymał 5 strzałów w plecy z karabinu. Egzekucja była obserwowana przez tysiące gapiów. Transmitowała ją także telewizja.

Ojciec zgwałconej i zamordowanej dziewczynki po wykonaniu wyroku powiedział, że teraz czuje ulgę.

Warto przeczytać: Jak muzułmanie leczą alkoholizm? Islamski duchowny opowiada pewną historię, która wiele mówi o wyznawcach Allaha… [WIDEO]

Podziel się