Szukaj

Pseudoekolodzy dostali nauczkę. Próba przerwania legalnego polowania skończyła się dla nich boleśnie [WIDEO]

29-11-2017 07:38
Polowanie zakłócone przez ekologów, Wielka Brytania Fot. Entertainment and more / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Jak powszechnie wiadomo, w Wielkiej Brytanii polowania są bardzo ważną i starannie pielęgnowaną tradycją. Jak każda tradycja są zwalczane przez różnego rodzaju siły lewicowe. Walkę z polowaniami upodobali sobie pseudoekolodzy, w imię naruszanych rzekomo praw zwierząt.

W sobotę 18 listopada zamaskowani aktywiści organizacji Brighton Hunt Saboteurs postanowili zakłócić polowanie organizowane East Sussex & Romney Marsh Hunt Club. Czarno odziani, z zakrytymi twarzami chodzili po miejscu zbiórki utrudniając przemieszczanie się konnych myśliwych. Sami aktywiści twierdzą, że chcieli tylko sprawdzić legalność polowania. Przeczą jednak temu ich stroje i zachowania zarejestrowane na filmie.

Koniecznie przeczytaj: Wielka Brytania i Stany Zjednoczone wspierają ISIS? BBC donosi o tajemniczej ewakuacji bojowników Państwa Islamskiego

Czytaj też: Wielka Brytania: Polki zarabiały na fikcyjnych małżeństwach z nielegalnymi imigrantami. Zostały skazane

Gdy jeden z działaczy podszedł do uczestniczki polowania i złapał jej konia za uzdę, ta zaczęła go odpędzać uderzeniami szpicruty. Aktywista po zdarzeniu poinformował media, że został uderzony 17 razy.

Początkowo relację ze starcia przedstawili jedynie obrońcy zwierząt, od nich też pochodzi nagranie. Jednak mimo to, stawia ich ono w nieciekawym świetle. Amazonka owszem, użyła siły, ale uczyniła to ewidentnie w obronie własnej, gdyż łapanie konia za uzdę niewątpliwie było napaścią i, jak piszą brytyjscy internauci, naruszeniem jej strefy intymnej.

Po kilku dniach w mediach ukazała się wypowiedź męża kobiety, który zrelacjonował odczucia i reakcje swojej żony: „Była bardzo przestraszona i nadal jest. Była przerażona. Wiem, że to dla niej za dużo, a ona nie chce mieć z tym nic wspólnego. Była przerażona, koń był przerażony. Była otoczona przez terrorystów.”

Warto przeczytać: Boże Narodzenie w cieniu islamskiego terroru. Betonowe zapory, uzbrojone patrole, stalowe barierki i wykrywacze metalu [FOTO+WIDEO]

Podziel się