Szukaj

USA: Przeszedł na islam i od razu… zabił dwóch „niewiernych”

25-05-2017 13:12
Devon Arthurs, Floryda
Podziel się

18-letni Amerykanin zabił dwóch kolegów, swoich współlokatorów, za brak szacunku wobec jego nowej religii. Chłopak niedługo wcześniej zdecydował się przejść na islam.

Do tragedii doszło na Florydzie. Devon Arthurs został aresztowany, kiedy z bronią w ręku wtargnął do jednego ze sklepów i wziął zakładników. Po zatrzymaniu, sam przyznał się do zamordowania kolegów.

Arthurs wraz ze swoimi współlokatorami należał do neonazistowskiej grupy, jednak doznał „olśnienia: i postanowił przejść na islam. To oczywiście nie mogło spodobać się jego radykalnym kolegom, którzy zdecydowanie potępili jego decyzję. 22-letni Jeremy Himmelman i 18-letni Andrew Oneschuk zginęli, bo – jak wyjaśnił Arthurs – „nie szanowali jego religii”.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmańska odpowiedź na... zamachy terrorystyczne. Islam jako „religia pokoju” [WIDEO]

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko: „Trump wie, że islam to stan umysłu” [WIDEO]

Musiałem to zrobić. To by się nie stało, gdyby wasz kraj nie bombardował mojego kraju -  powiedział policji morderca, który… jest białym Amerykaninem urodzonym na Florydzie.

Warto przeczytać: USA: Muzułmanka przekonuje, że Mahomet był… feministą, ekologiem i pierwszą ofiarą... „islamofobii” [WIDEO]

Podziel się