Szukaj

Przerażający sposób traktowania kobiety w islamie. Polki naprawdę mają czego zazdrościć muzułmankom? [WIDEO+18]

02-04-2017 13:57
Muzułmanka bita przez mężczyzn Fot. Prawa Strona / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Sporych echem odbił się niedawny artykuł zamieszczony na portalu Tomasza Lisa, który próbował wykazać, że kobiety lepiej są taktowane przez muzułmanów niż Polki przez swoich mężczyzn. Czy rzeczywiście tak jest?

Autor artykułu w natemat.pl o wymownym tytule: Polskie muzułmanki – polscy faceci? „Trzeba uważać, w naszej kulturze żaden nie odwróciłby się od swoich dzieci” (tekst tutaj) rozmawiała z dwoma muzułmankami mieszkającymi w Polsce, które narzekają na złe traktowanie kobiet w naszym kraju.

Faceci skarżeni są islamofobią. Zdaniem Aminy mało wiedzą o sytuacji kobiet w świecie muzułmańskim, a swoją wiedzę opierają na sensacyjnych doniesieniach – czytamy.

Koniecznie przeczytaj: Saudyjski historyk tłumaczy, dlaczego kobiety nie powinny jeździć samochodem [WIDEO]

Czytaj też: Kuriozalna scena! Feministki upadają na kolana i modlą się z muzułmanami [WIDEO]

Po doświadczeniach moich koleżanek Polek będę ostrożnie wybierała męża – przekonuje druga, cytowana przez portal, muzułmanka mieszkająca w Polsce.

Czy jednak rzeczywiście Polki powinny zazdrościć muzułmankom? Na nagraniu poniżej można zobaczyć przykład, który raczej temu zaprzecza.

Oczywiście nie można wszystkich muzułmanów wrzucać do jednego worka i mówić, że Polacy zawsze zachowują się w stosunku do swoich kobiet idealnie, ale przykładów pokazujących złe traktowanie kobiet w kulturze muzułmańskiej jest całe mnóstwo. Tutaj jeden z bardziej drastycznych: Przerażające nagranie. Muzułmanin chciał obciąć żonie głowę w biały dzień w środku miasta [WIDEO].

Warto przeczytać: „Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

Podziel się