Szukaj

Przerażająca nowa „zabawa” imigrantów. Urządzają sobie „zawody”, skacząc kobietom na plecy [WIDEO]

16-12-2016 11:26
Mężczyzna kopie kobięte w plecy w Holandii Fot. Politikstube Media / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Politikstube.com opublikował szokujące nagranie, na którym widać, jak młody mężczyzna z rozpędu skacze na plecy idącej kobiety. Serwis twierdzi, że to nowa, popularna „zabawa” wśród imigrantów. Dodaje też, że to nie pierwsza taka sytuacja w Europie Zachodniej.

Nagranie zostało zarejestrowane w Holandii. Na filmie widać, jak młody mężczyzna w kapturze spaceruje po centrum handlowym. Kiedy zauważa dwie idące przed nim kobiety, rozpędza się i z wielką siłą skacze na plecy jednej z nich. Ofiara upada na ziemię, a napastnik ucieka.

W oparciu o film nie można stwierdzić, czy mężczyzna jest Holendrem czy imigrantem. Jednak, jak podkreślają komentatorzy, takie zachowanie coraz bardziej upowszechnia się wśród obcokrajowców, którzy wyznają islam.

Koniecznie przeczytaj: Miriam Shaded o obrzezaniu kobiet i stosunku muzułmanów do tego okrutnego procederu

Czytaj też: Maroko: kontrowersyjny poradnik dla kobiet wycofany z emisji [WIDEO]

Podobne incydenty miały niedawno miejsce już w Niemczech. Po Berlinie, Monachium i Stuttgarcie mamy kolejnym film, tym razem z Holandii, na którym mężczyzna skacze kobiecie na plecy – komentuje politikstube.com.

Jedną z najbardziej bulwersujących „zabaw” tego typu zdarzenie w berlińskim metrze, gdzie imigrant kopiąc młodą kobietę w plecy, zrzucił ją ze schodów.

 

Dodajmy, że takie praktyki przypominają „taharrusz dżamaa”, czyli zbiorowe molestowanie kobiet, które zawsze wycelowane jest w kobiety nie będące muzułmankami. „Zwyczaje” tego typu, zwłaszcza w krajach, w których religią dominująca jest islam nie należą do rzadkości. Niestety, jak można było się przekonać w roku ubiegłym w Sylwestra w Kolonii, coraz częściej muzułmańscy imigranci pozwalają sobie na tego typu „zabawy” w krajach europejskich, zwłaszcza, że w większości takich sytuacji tamtejsza policja czy służby bezpieczeństwa okazują się zupełnie bezradne, a sprawcy zazwyczaj unikają jakiejkolwiek kary.

 

Warto przeczytać: Niemcy: Imigranci spalili ośrodek dla uchodźców, bo… zabrakło Nutelli i żelków [WIDEO]

Podziel się