Szukaj

Przedstawiciel Hezbollahu nawołuje wszystkie religie do zwalczania homoseksualizmu [WIDEO]

07-07-2017 12:59
Nasrallah, sekretarz generalny Hezbollahu Fot. Małgorzata Koraszewska / youtube / screen YouTube
Podziel się

Nasrallah widzi w homoseksualizmie tak wielkie zagrożenie, że nawołuje nawet wyznawców chrześcijaństwa do wspólnego sprzeciwu.

Sekretarz Generalny Hezbollahu Nasrallah uważa, że wiele społeczeństw jest zrujnowanych przez homoseksualizm. Zauważa, że dotyczy to nie tylko Zachodu, ale pojawia się też na Bliskim Wschodzie, m.in. w Libanie.

To jest duży proble. Stosunki homoseksualne są sprzeczne z logiką, naturą i umysłem człowieka – przekonuje. I nawiązuje do prób zalegalizowania związków jednopłciowych. - Każdy, kto dba o społeczeństwo i o czystość ludzkości, musi zająć stanowisko przeciwko tego rodzaju przedsięwzięciu. Niezależnie, czy jest muzułmaninem, chrześcijaninem czy niewierzącym.

Koniecznie przeczytaj: Według francuskiego uczonego, lewica próbuje wykorzystać islam jako narzędzie

Czytaj też: Według amerykańskich badaczy za pół wieku islam opanuje świat

Na tym jednak kończy się wola współdziałania z Zachodem w obronie wspólnych wartości.

Nasrallah broni tzw. wczesnych małżeństw – czyli po prostu małżeństw z dziećmi, zakazanych i krytykowanych na Zachodzie.

Próbują szerzyć kulturę sprzeciwu wobec wczesnych małżeństw. Czy ci ludzie wiedzą lepiej, niż Allah? Bezwiednie służą Szatanowi i diabłom – przekonuje działacz Hezbollahu.

Warto przeczytać: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Podziel się