Szukaj

Prostytutki wyszły na ulicę ubrane na czarno

26-10-2016 16:12
Dzielnica rozrywki w Tajlandii Fot. eric molina / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Od 13 października z związku z śmiercią 88-letniego króla Tajlandii trwa w tym kraju żałoba narodowa. Uczcić zmarłego władcę postanowiły także prostytutki, które dość spontanicznie zdecydowały, że zamienią kolorowe stroje na czarne ubrania.

Pracownice mocno rozwiniętej w Tajlandii branży seksturystycznej zazwyczaj ubierają się w jaskrawe stroje, których zadaniem jest przyciągnięcie potencjalnych klientów. Teraz prostytutki, w związku z ogłoszoną po śmierci króla 30-dniową żałobą narodową i wprowadzeniem zakazu rozrywek, postanowiły nie rzucać się tak bardzo w oczy i założyły czarne ubrania.

Koniecznie przeczytaj: „Niektórzy z was to obrzydliwe prostytutki”. Mocne słowa premiera Słowacji

Czytaj też: Dramatyczna relacja osoby, która pierwsza pomogła zgwałconej Polce i jej mężowi. „Mieli zmasakrowane twarze. Kobieta nie była w stanie mówić”

Żałoba narodowa wprowadzona w Tajlandii 13 października po śmierci Bhumibola Adulyadeja jest widoczna w całym kraju. Obywatele w ramach oddania hołdu zmarłemu władcy ubierają się na czarno albo na biało. Bary i dyskoteki są w większości zamknięte, a otwarte lokale nie puszczają muzyki i nie sprzedają mocnego alkoholu.

Warto przeczytać: Policjant doprowadził nożownika do… płaczu. A nawet go nie tknął [WIDEO]

Podziel się