Szukaj

Lewicowa propaganda w Szwecji. „Szwecja musi się stać rajem dla emigrantów” [WIDEO]

20-03-2017 20:10
Proimigracyjna kampania w Szwecji Fot. Prawa Strona / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Szwecja to jeden z tych państw Starego Kontynentu, w którym najbardziej widoczne są efekty masowej imigracji. Nie bez przyczyny kraj ten nazywany jest europejską stolicą gwałtu, a do dzielnic zdominowanych przez muzułmańskich imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu boją się wchodzić nawet policjanci.

Zbiorowy gwałt dokonany na Szwedce w styczniu tego roku, o którym pisaliśmy tutaj: Trzech imigrantów przez trzy godziny gwałciło Szwedkę. Wszystko transmitowali „na żywo” w Internecie [WIDEO], to tylko przykład tego, do czego zdolni są „uchodźcy” z krajów muzułmańskich. Świadczy o tym choćby przypadek szwedzkiego policjanta, który ujawnił, jak wygląda jego „zwykły” tydzień pracy. Praktycznie wszystkie wymienione przez niego przestępstwa dokonywane były przez muzułmanów, a najczęściej dochodziło, jakżeby inaczej, do gwałtów. Więcej tutaj: Szwedzki policjant ukarany, bo powiedział prawdę o swojej pracy.

Koniecznie przeczytaj: „Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

Czytaj też: Donald Trump w czasie spotkania z Angelą Merkel: „Imigracja jest przywilejem, nie prawem” [WIDEO]

Wydawałoby się, że Szwedzi wobec miażdżących statystyk powinni wreszcie przejrzeć na oczy i zrewidować swoją proimigracyjną postawę. Nic bardziej mylnego! Ostatnio szwedzki sąd uznał prawo szariatu (Szwedzki sąd uznał szariat! Nakazał 14-letniej dziewczynce wrócić do męża), a minister tego kraju ogłosiła, że chce integrować wracających z wojny w Syrii i Iraku dżihadystów, rozdając im darmowe mieszkania czy zapewniając wsparcie finansowe (Szwedzka minister chce integrować islamistów wracających z wojny w Syrii i Iraku).

Jak to jest możliwe? Niestety zwykli obywatele Szwecji ciągle ogłupiani są przez lewicową propagandę szerzoną w mediach, które jednocześnie bardzo skrzętnie ukrywają rzeczywistą skalę przestępstw dokonywanych przez imigrantów.

Poniższa „kampania” stanowi idealny przykład tego, co usiłuje się wmówić Szwedom. W spocie słyszymy m.in. hasła takie jak:

Już nie ma odwrotu. Szwecja już nigdy nie będzie taka jak kiedyś.

Szwecja musi się stać rajem dla imigrantów.

Wszyscy muszą się zintegrować, nawet rodzimi Szwedzi. Integracja powinna polegać na „wzajemności”.

Czas na nową nację.

Łatwo można więc zauważyć, że lewicowe ruchy, które chcą napływu kolejnej fali imigrantów, za jeden z głównych celów postawiły sobie całkowite zatarcie narodowej tożsamości Szwedów.

Warto przeczytać: Muzułmanie wzywają do brania ślubów z Europejkami, ma to przyspieszyć islamizację

Podziel się