Szukaj

Raport, który ośmieszył „antyfaszystów”. 92% z nich mieszka z rodzicami! Nie tylko to jest typowe…

09-02-2017 15:41
Protesty niemieckiej Antify w Berlinie Fot. RT Deutsch / YouTube / screen YouTube
Podziel się

„Bild” przytoczył wyniki raportu, który pokazuje, czym charakteryzuje się typowy niemiecki aktywista. Dane służące do analizy zebrano od 873 osób zatrzymanych przez policję w latach 2003-2013 w czasie różnych zamieszek i manifestacji w Berlinie.

84% wśród zatrzymanych lewicowych działaczy to mężczyźni, 72% z nich stanowiły osoby w wieku 18-29 lat. Statystycznie najczęściej typowy „antyfaszysta” to mężczyzna w wieku 21-24 lat.

Jedna trzecia dorosłych lewaków nie pracuje. Taki duży odsetek bezrobotnych jest 6 razy większy niż przeciętna niemieckiej stolicy.

Okazuje się też, że przytłaczająca większość wojujących na ulicach „antyfaszystów” mieszka z rodzicami – aż 92%. Do tego aż 9 na 10 lewicowych aktywistów jest singlami.

Koniecznie przeczytaj: Młoda Hiszpanka brutalnie pobita przez 20 „antyfaszystów”. Za to, że nosiła bransoletkę w barwach narodowych [WIDEO]

Czytaj też: Zamieszki w USA. Lewacy z Antify bili kobiety i atakowali je gazem pieprzowym [WIDEO]

W latach 2009-2013 odnotowano 1523 przestępstw popełnianych przez lewicowych działaczy. Wyroki skazujące w 95% dotyczyły uszkodzeń ciała, podpaleń, zakłócania spokoju i stawiania oporu wobec policji. 59% to przestępstwa polegające na ataku na drugą osobę.

Co ciekawe, większość lewicowych radykałów w czasie burd i zamieszek wcale nie atakowała prawicowych demonstrantów – takie sytuacje miały miejsce jedynie w przypadku 15% tego typu spraw. Dużo częściej zdarzały się natomiast ataki na policjantów – w czterech na pięć przypadków.

Z danych policji wynika też, że w latach 2009-2013 lewicowi działacze dokonali 11 morderstw.

Jeżeli chodzi o przypadki łamania prawa polegające na niszczeniu mienia, to najczęściej „antyfaszyści” atakowali samochody – aż 62% przypadków stanowiły podpalenia aut, w tym policyjnych radiowozów.

Warto przeczytać: Zbrodniarze wojenni powiązani z ISIS zatrzymani w Niemczech. Planowali zamach w Düsseldorfie

Podziel się