Szukaj

Próba gwałtu na 13-letniej dziewczynce w Blackburn. Policja publikuje nagranie [WIDEO]

23-06-2017 19:52
Próba gwałtu na 13-latce w  Blackburn
Podziel się

Wydaje się, że Wielka Brytania wkrótce może dorównać Szwecji statystykom związanym z gwałtami i napaściami na kobiety i dzieci. W Blackburn w działy dzień mężczyzna o ciemnej karnacji usiłował zgwałcić 13-letnią dziewczynkę.

Jak podaje „Daily Mail”, zdarzenie miało miejsce 14 czerwca br. o godzinie 18.45. Kamery zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który usiłował zaciągnąć na bok i zgwałcić 13-letnią uczennicę, idącą chodnikiem jednego z osiedli w Blackburn. Napastnik najpierw śledził swoją ofiarę, następnie podszedł do niej i zaczął coś do niej mówić. Dziewczynka przeszła na drugą stronę ulicy, jednak mężczyzna pobiegł za nią. Na szczęście dzielna 13-latka była w stanie sama się obronić. Dziewczynka uderzyła napastnika i uciekła mu.

Koniecznie przeczytaj: Szwedzki festiwal nie odbędzie się za rok. Powodem napaści seksualne i gwałt na 15-latce

Czytaj też: Brytyjska eurodeputowana chce kary śmierci dla terrorystów

Policja opublikowała nagranie z wizerunkiem poszukiwanego sprawcy, apeluje również o zgłaszanie się ewentualnych świadków zdarzenia. W komunikacie podano, że napastnik to „20-letni Azjata”. Trzeba podkreślić, że w taki sposób londyńskie służby często opisują muzułmańskich imigrantów, którzy są poszukiwani za tego typu przestępstwa.

Warto przeczytać: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Podziel się