Szukaj

Dlaczego François Hollande nie ubiega się o reelekcję? Prezydent Francji to jedna wielka chodząca wpadka! [WIDEO]

22-03-2017 12:49
Prezydent Francji Francois Hollande
Podziel się

Polityk sprawujący funkcję głowy państwa powinien przede wszystkim godnie prezentować swój kraj, także na arenie międzynarodowej. Nie wszystkim jednak to dobrze wychodzi. Prezydent Francji François Hollande słynie wręcz z zabawnych wpadek.

Wywodzący się z Partii Socjalistycznej François Hollande jest pierwszym prezydentem Francji, który w powojennej historii tego kraju nie będzie się ubiegał o reelekcję. Decyzja ogłoszona w grudniu ub. roku związania jest z niskim poparciem dla prezydenta, które nie sięgało wtedy nawet 10%.

Wydaje się, że główną przyczyną niezadowolenia społecznego w przypadku Hollande’a jest jego katastrofalna polityka socjalistyczna, która doprowadziła Francję do takiego stanu, w którym się obecnie znajduje. Jednak jeżeli obejrzeć poniższe nagranie, można wywnioskować, że inne czynniki także mogły mieć wpływ na katastrofalne wyniki prezydenta w sondażach.

Koniecznie przeczytaj: Strzały podczas przemówienia prezydenta Francji Francoisa Hollande’a [WIDEO]

Czytaj też: Afera finansowa we Francji! Francois Fillon praktycznie odpadł z gry o fotel prezydenta

Warto przeczytać: Premier Szydło na konferencji prasowej mocno odpowiada na sformułowanie prezydenta Francji „o funduszach i zasadach” [WIDEO]

Podziel się