Szukaj

To zdjęcie to hit. Prezydenci Polski, Estonii, Islandii i Finlandii razem oglądają mecz Islandii z Nigerią [foto]

23-06-2018 17:22
Prezydenci Polski, Estonii, Islandii i Finlandii razem oglądają mecz Islandii Fot. Kersti Kaljulaid / Facebook
Podziel się

Prezydent Andrzej Duda razem z żoną gościł z wizytą w Estonii. Po oficjalnych uroczystościach i rozmowach polski prezydent wspólnie z przywódcami Estonii, Islandii i Finlandii oglądał piłkarskie spotkanie Islandia-Nigeria.

Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą do Estonii przeleciał w czwartek wieczorem. W piątek odbyły się oficjalne obchody 100-lecia niepodległości tego kraju. Do Tartu przyjechały także delegacje z Gruzji, Litwy, Łotwy, Finlandii i Islandii.

Prezydenci Polski, Estonii, Islandii i Finlandii nie zapomnieli o trwającym mundialu. Przywódcy tych państw oglądali wspólnie mecz Islandii z Nigerią. Spotkanie zakończyło się dość niespodziewaną przegraną wcześniej dobrze rokującej nordyckiej drużyny. Po pierwszej dość wyrównanej połowie, Nigeria w kolejnej części spotkania kompletnie zdominowała Islandczyków i pewnie wygrała 2:0.

Koniecznie przeczytaj: Mundial ważniejszy niż „walka o wolne sądy”? Kiedy na ulicach trwały protesty, politycy PO oglądali mecz [foto]

Czytaj też: Adam Małysz skomentował mecz Polski z Japonią. Nie szczędził słów krytyki: „To było brzydkie pożegnanie”

Miny oglądających mówią zresztą same za siebie. Zdjęcie zamieściła na Facebooku prezydent Estonii Kersti Kaljulaid. Fotografia szybko obiegła także polski internet.

Skrót meczu poniżej:

Warto przeczytać: Podano oficjalny skład na mecz Polska-Japonia. Adam Nawałka wprowadził duże zmiany w wyjściowej „11” [foto]

Podziel się