Szukaj

Tłumaczka zdradza, co naprawdę dzieje się w niemieckich obozach dla uchodźców [WIDEO]

13-02-2017 10:30
Imigranci w Grecji Fot. Spiros Vathis / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Niemiecki serwis „Katholische Nachrichten” (Wiadomości katolickie) opublikował artykuł o tytule „Incognito w ośrodkach dla uchodźców. Czego oświadczają chrześcijanie”, w którym zamieścił relację tłumaczki pracującej w jednym z niemieckich centrów dla imigrantów.

Co słyszy chrześcijańska tłumaczka w tych ośrodkach, jest przerażające - czytamy we stępie do artykułu.

Warto podkreślić, że większość imigrantów starających się o azyl w Niemczech jest muzułmanami. W związku z tym normą staje się gorsze traktowanie chrześcijańskich mieszkańców ośrodków dla uchodźców, przejawy dyskryminacji zauważalne są również ze strony pracowników i tłumaczy, którzy często są wyznawcami islamu.

Koniecznie przeczytaj: Brutalny atak na pracowników ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Imigranci użyli noży i metalowych prętów [WIDEO +18]

Czytaj też: „Uchodźcy są potrzebni, aby Niemcy przetrwały – mówią naukowcy”. Chora propaganda serwowana już przedszkolakom… [WIDEO]

Cytowana w teście pochodząca z Erytrei i mówiąca biegle po arabsku tłumaczka relacjonuje, co usłyszała w jednym z takich ośrodków, nie będąc rozpoznana jako chrześcijanka.

Kobieta mówi m.in., że muzułmańscy pracownicy rozmawiając z Niemcami, zachowują się jak światowi „kosmopolici” jednak, kiedy tylko znajdą się między „swoimi”, zupełnie zmieniają język, otwarcie głosząc, że Niemcy muszą zbyć zislamizowane. Na lekcjach Koranu z kolei normą jest nauczanie o słuszności nienawiści względem innowierców.

Tłumaczka mówi też o tym, że muzułmańskie kobiety przekonują, że mimo młodego wieku chcą urodzić jak najwięcej dzieci – gdyż tylko mając więcej potomstwa, muzułmanie mogą „zniszczyć” chrześcijan.

W tekście katolickiego portalu wymienia się także groźby muzułmanów w kierunku osób, które zostały chrześcijanami, np.: „Poderżniemy ci gardło”, „Zgwałcimy twoją żonę”. Dochodzi również do brutalnych pobić, których sprawcy rzadko kiedy ponoszą karę. Chrześcijańscy imigranci ze strachu o pogorszenie swojej sytuacji często nie zgłaszają przypadków stosowania przeciwko nich przemocy.

Warto przeczytać: Chcą, aby autorka „Harry’ego Pottera” przyjęła do swojego domu 18 uchodźców. Petycja cieszy się ogromną popularnością

Podziel się