Szukaj

Pracownik banku kazał kobiecie zdjąć kask, ale nie zareagował na widok osoby w burce [wideo]

23-11-2018 20:09
Pracownik banku kazał kobiecie zdjąć kask Fot. Avi Yemini / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Australijski prawicowy aktywista Avi Yemini opublikował nagranie z eksperymentu przeprowadzonego w jednym z banków. Pracownik placówki zareagował na widok kobiety w kasku motocyklowym, prosząc ją o jego zdjęcie „ze względów bezpieczeństwa”, jednocześnie nie miał miał takich zastrzeżeń do osoby ubranej w burkę.

Prowokacja miała pokazać podwójne standardy obowiązujące w Australii, która w ostatnich latach przyjęła wielu muzułmańskich imigrantów.

Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem w sieci. Pod filmem opublikowanym wczoraj na YouTubie jest już ponad 1000 komentarzy. Większość internautów wyraziło głosy poparcia.

Nagranie umieszczone na portalu wykop.pl również stało się szybko jednym z najpopularniejszych tematów i jest szeroko komentowane przez polskich internautów.

Koniecznie przeczytaj: Klient zapytał w KFC o bekon. Muzułmański pracownik wpadł w prawdziwą furię. „Rozpieprzę ci głowę!” [WIDEO]

Czytaj też: Australia: 9-letnim muzułmańskim dziewczynkom założono białe hidżaby, aby zasygnalizować ich „dorosłość” [WIDEO]

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Nagranie z napadu we Wschowie podbija sieć. Pracownik zachował zimną krew [WIDEO]

Podziel się