Szukaj

Tłumy przyszły pożegnać Alfiego Evansa – poruszające nagranie pokazujące, ilu osobom zależało na chłopcu [wideo]

29-04-2018 15:06
Pożegnanie Alfiego Evansa Fot. Fox News/Alfie Supporters / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Przez cały tydzień media na świecie żyły sprawą Alfiego Evansa. Dwulatek walczył w szpitalu w Liverpoolu o życie, podczas gdy jego rodzice toczyli walkę z sądem. Kiedy okazało się, że chłopiec zmarł, na jego pożegnanie przybyły tłumy.

O sprawie Alfiego Evansa mówili wszyscy. W Polsce głos zabrali nawet Andrzej Duda czy Wojciech Cejrowski. Środowiska pro-life do samego końca liczyły na to, że brytyjski sąd zgodzi się na wysłanie chłopca do Włoch, gdzie rzymscy lekarze kontynuowaliby leczenie dziecka. Tak się jednak nie stało.

Pod szpitalem w Liverpoolu zgromadzili się już kilka dni temu ludzie. Wszyscy wspierali chłopca oraz jego rodziców. Z wytęsknieniem czekano na dobre wieści, które niestety nie przyszły. Wczoraj o 2:30 Alfie Evans zmarł.

Koniecznie przeczytaj: Losowanie Ligi Mistrzów było ustawione? Wyszło na jaw, że jedna z drużyn musiała wiedzieć, na kogo trafi – już wcześniej rozpoczęła sprzedaż biletów [foto]

Czytaj też: Skandaliczna akcja działaczek proaborcyjnych – doradzają kobietom, jak przygotować się do aborcji – między innymi filmy, jedzenie, naładowany telefon…

Osoby, które przez kilka ostatnich dni emocjonalnie zżyły się z chłopcem, przybyły ponownie, aby wysłać do nieba balony napełnione helem. W ten sposób wyrażono kondolencje dla rodziców dziecka, oraz oddano małemu Alfiemu hołd.

Gdy balony były już w powietrzu, zebrany tłum zaczął skandować imię chłopca. Zdarzenie zarejestrowała telewizja Fox News.

Warto przeczytać: Obrzydliwy wpis znanej organizacji. „Potrzebujemy księżniczki Disneya, która miała aborcję”. Były też inne „postępowe” pomysły… [foto]

Podziel się