Szukaj

W Izraelu oraz Syrii trwa walka z żywiołem. Powódź przeszła ulicami miast, zabierając ze sobą ludzi, zwierzęta oraz auta [wideo]

27-04-2018 14:55
Powódź w Syrii i Izraelu Fot. Online Magazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Od kilku dni życie w niektórych rejonach Izraela oraz Syrii jest niezwykle ciężkie. Wszystko przez nieustannie trwające ulewy, które niszczą miasta. Ponadto rwąca woda spowodowała śmierć dwóch osób.

W Izraelu z powodu kilkudniowych opadów zginęły dwie osoby. W środę na pustyni Nagew doszło do tragicznego w skutkach wydarzenia – woda porwała ze sobą 17-letnią Palestynkę oraz 16-letniego chłopca.

W tej chwili Izrael jest sparaliżowany, odwołane są loty na głównych lotniskach, pozamykano niektóre drogi ekspresowe. W niektórych miejscach rwąca woda przewala auta, drzewa, a także porywa ze sobą ludzi i zwierzęta.

Koniecznie przeczytaj: Silne tornado przeszło przez Niemcy. Na swojej drodze wyrządziło wiele szkód. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych [wideo]

Czytaj też: Izrael: Niepełnosprawna Polka została brutalne potraktowana i upokorzona na lotniku w Tel Awiwie: „Zabrali mi wózek, prawie rozebrali” [foto]

Źle wygląda również sytuacja w Damaszku. Brudna woda przelewa się ulicami miast, całkowicie paraliżując codzienne życie mieszkańców.

Na szczęście meteorolodzy zapowiadają, że okres ulew niebawem ma dobiec końca. Według synoptyków już najbliższy weekend będzie suchy i powodzie się skończą.

Warto przeczytać: Izraelski dziennikarz potwierdził, że USA interweniowało ws. ataków środowisk żydowskich na Polskę. „Administracja Trumpa chciała, by Izrael wygasił ten spór”

Podziel się