Szukaj

Podczas rozprawy sądowej oskarżony potwierdził, że jest pedofilem. Drugi więzień od razu go zaatakował [WIDEO]

06-12-2017 20:30
Atak na pedofila podczas rozprawy sądowej w USA Fot. CeoWorldTv / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Powszechnie wiadomo, że więzień skazany za pedofilię bardzo stara się o to, by inny osadzeni nie dowiedzieli się, z jakiego powodu trafił do zakładu karnego. Inaczej postąpił oskarżony Christopher Elwell, który już przed sądem potwierdził, że jest pedofilem, co sprowokowało agresywną reakcję siedzącego obok niego więźnia.

Do tego zdarzenia doszło w Dover, w stanie New Hampshire. W tamtejszym sądzie hrabstwa Strafford odbywała się rozprawa 29-letniego Christophera Elwella, którego oskarżono o napaść seksualną o charakterze pedofilskim. Podczas rozprawy mężczyzna przyznał się do czynu. Wówczas doszło do zaskakującej sytuacji.

Oczekujący na swoją rozprawę i siedzący obok oskarżonego, więzień Josiah Davies, natychmiast postanowił samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość, w czym nie przeszkodziły mu nawet założone na ręce kajdanki.

Koniecznie przeczytaj: Pedofil ze strachu przed policją wyskoczył przez okno. Zginął na miejscu [+18 WIDEO]

Czytaj też: Norwegia: Sąd uniewinnił młodą kobietę, która w akcie obrony pobiła imigranta. 19-latka silnym uderzeniem złamała napastnikowi nos

W momencie, gdy Elwell usiadł obok niego, on nagle wstał i kilka razy uderzył go głową. Co prawda, funkcjonariusze szybko odciągnęli Daviesa, jednak ten miał na tyle wystarczająco czasu, by wymierzyć dwa mocne ciosy. Prawdopodobnie mężczyźni nie znali się wcześniej, natomiast napastnik już dzień wcześniej dowiedział się o przestępstwie pedofila.

Josiah Davies poniesie konsekwencje swojego zachowania. Oprócz zarzutów dotyczących fałszerstwa i złamania zasad zwolnienia warunkowego, zapewne zostanie oskarżony także o napaść na innego więźnia podczas prowadzonej rozprawy sądowej.

Poniżej nagranie z tego zdarzenia.

Warto przeczytać: Drastyczne nagranie z pobicia 26-letniego kibica Górnika Zabrze. Dariusz został skatowany na śmierć [+18 WIDEO]

Podziel się