Szukaj

Dramatyczne nagranie. Podczas kręcenia klipu z ekstremalnymi wyczynami popularny chiński kaskader spadł z 62 piętra wieżowca [WIDEO]

12-12-2017 10:53
Wypadek chińskiego kaskadera Fot. Carl Swartz / facebook.com
Podziel się

Nagrania z osobami balansującymi na granicy życia i śmierci, np. poprzez wspinanie się po niezwykle wysokich budynkach, są bardzo popularne w internecie. Niezwykle rzadko wspomina się jednak o tragicznych wypadkach, które towarzyszą tym ekstremalnym wyczynom.

Niestety tak było również w przypadku popularnego chińskiego kaskadera, Wu Yongninga, który podczas nagrywania materiału wideo spadł aż z 62 piętra budynku. Dopiero, gdy przestał on publikować nowe spoty w serwisie Weibo, media wszczęły śledztwo, które wykazało, że kaskader zginął podczas kręcenia swojego kolejnego filmu z ekstremalnymi popisami.

Podczas nagrywania, jak się później okazało, ostatniego spotu w swoim życiu, Wu Yongning spadł z wysokości 62 piętra i poniósł śmierć na miejscu. Ostatnie chwile chińskiego kaskadera  zarejestrowała kamera. Na nagraniu widać, jak mężczyzna po podciąganiu się toczy dramatyczną walkę o to, by móc utrzymać na krawędzi ogromnego budynku, niestety nie jest stanie tego zrobić, w konsekwencji czego spada na dół.

Koniecznie przeczytaj: Drastyczne nagranie. Kobieta stojąca na peronie została zepchnięta pod nadjeżdżający pociąg. Nie miała szans, by przeżyć [WIDEO+18]

Czytaj też: Popularny lek na grypę i przeziębienie wycofany ze sprzedaży. Chodzi o zawartość paracetamolu

Według informacji podanych przez „The Telegraph”, Wu Yongning zbierał pieniądze na własny ślub oraz leczenie jego chorej matki. Za nagranie tego ekstremalnego spotu miał otrzymać 100 tysięcy juanów, czyli równowartość ponad 15 tysięcy dolarów.

Poniżej prezentujemy nagranie z tragicznego zdarzenia. Przestrzegamy, że jest ono przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich:

Warto przeczytać: Drastyczne nagranie z pobicia 26-letniego kibica Górnika Zabrze. Dariusz został skatowany na śmierć [+18 WIDEO]

Podziel się