Szukaj

Premier Theresa May zatańczyła podczas wizyty w Afryce. Nagrania z jej udziałem stały się hitem internetu [wideo]

31-08-2018 14:59
Tańce Theresa May Fot. nieznany / nieznane / screen Twitter
Podziel się

W mediach społecznościowych niezwykle dużą popularnością cieszą się nagrania ukazujące popisy taneczne premier Wielkiej Brytanii Theresy May. Do tych niecodziennych sytuacji z jej udziałem doszło podczas niedawnej trzydniowej wizyty w Afryce.

Głównym celem wizyty premier Theresy May w Afryce było przeprowadzenie dyplomatycznych rozmów służących zacieśnieniu relacji z tamtejszymi krajami. Jednak to nie prowadzone negocjacje, lecz jej niespodziewane popisy taneczne są znacznie chętniej komentowane przez internautów. 

Kiedy szefowa brytyjskiego rządu odwiedziła szkołę ID Mkize School w Kapsztadzie, zgodnie ze tamtejszym zwyczajem została przywitana przez uczniów krótkim występem tanecznym. To właśnie wówczas po raz pierwszy premier Theresa May zatańczyła w rytm afrykańskiej muzyki.

Koniecznie przeczytaj: Zabawny taniec zawodników Bayernu Monachium. Robert Lewandowski i James Rodriguez dali prawdziwe show [wideo]

Czytaj też: Polski prezydent z wizytą u Donalda Trumpa. KOD nie odpuścił. Frekwencja mówi jednak sama za siebie [wideo]

Do podobnej sytuacji doszło w Kenii. W Nairobi tamtejsi skauci również powitali swojego gościa tradycyjnym tańcem. W tym przypadku premier Theresa May także postanowiła zaprezentować swoje umiejętności:

Pod nagraniami z popisami tanecznymi szefowej brytyjskiego rządu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzili zarówno złośliwości, jak mocnych słów krytyki. Tradycyjnie nie zabrakło również zabawnych porównań:

Warto przeczytać: W Warszawie trwa Wielka Defilada Niepodległości. Oglądaj transmisję na żywo [foto+wideo live]

Podziel się