Szukaj

Premier Theresa May zatańczyła podczas wizyty w Afryce. Nagrania z jej udziałem stały się hitem internetu [wideo]

31-08-2018 14:59
Tańce Theresa May Fot. nieznany / nieznane / screen Twitter
Podziel się

W mediach społecznościowych niezwykle dużą popularnością cieszą się nagrania ukazujące popisy taneczne premier Wielkiej Brytanii Theresy May. Do tych niecodziennych sytuacji z jej udziałem doszło podczas niedawnej trzydniowej wizyty w Afryce.

Głównym celem wizyty premier Theresy May w Afryce było przeprowadzenie dyplomatycznych rozmów służących zacieśnieniu relacji z tamtejszymi krajami. Jednak to nie prowadzone negocjacje, lecz jej niespodziewane popisy taneczne są znacznie chętniej komentowane przez internautów. 

Kiedy szefowa brytyjskiego rządu odwiedziła szkołę ID Mkize School w Kapsztadzie, zgodnie ze tamtejszym zwyczajem została przywitana przez uczniów krótkim występem tanecznym. To właśnie wówczas po raz pierwszy premier Theresa May zatańczyła w rytm afrykańskiej muzyki.

Koniecznie przeczytaj: Pomimo zawartej z Wielką Brytanią umowy Francuzi z premedytacją pozwalali imigrantom przeprawiać się przez kanał La Manche

Czytaj też: Atak na Syrię przeprowadzony – USA, Wielka Brytania i Francja dokonały ataku rakietowego. Niepokojące oświadczenie Donalda Tuska [wideo+foto]

Do podobnej sytuacji doszło w Kenii. W Nairobi tamtejsi skauci również powitali swojego gościa tradycyjnym tańcem. W tym przypadku premier Theresa May także postanowiła zaprezentować swoje umiejętności:

Pod nagraniami z popisami tanecznymi szefowej brytyjskiego rządu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzili zarówno złośliwości, jak mocnych słów krytyki. Tradycyjnie nie zabrakło również zabawnych porównań:

Warto przeczytać: Wielka Brytania i Stany Zjednoczone wspierają ISIS? BBC donosi o tajemniczej ewakuacji bojowników Państwa Islamskiego

Podziel się