Szukaj

Poniżana przez męża muzułmanka popełniła samobójstwo. Zmuszał ją do testów dziewictwa

19-07-2017 11:15
Muzułmanka w nikabie Fot. Kobieta w nikabie / wikipedia / CC BY 2.0
Podziel się

Mężczyzna nie dowierzał lekarzom w kilku klinikach. Młoda kobieta wytrzymała tylko 40 dni po ślubie. Wypiła śmiertelną dawkę octu.

Chociaż w muzułmańskim Tadżykistanie badania medyczne przed ślubem obowiązują oboje młodych, w przypadku tej 18-latki zostały rozszerzone o test dziewictwa.

Pan młody nie uwierzył jednak w jego pozytywny wynik i zażądał kolejnych badań. Testy przeprowadzone w kolejnych dwóch klinikach również jednak go nie przekonały.

Zażądał od świeżo poślubionej małżonki zgody na kolejną żonę, następnie wyrzucił ją z domu.

Koniecznie przeczytaj: Tak muzułmanie „dbają” o swoje kobiety. Skandaliczne nagranie pokazuje ich przedmiotowe traktowanie [WIDEO]

Czytaj też: Muzułmanie uważają, że kobiety… lubią być molestowane

18-latka nękania ze strony męża wytrzymała tylko przez 40 dni. Popełniła samobójstwo, wypijając śmiertelną dawkę octu. Według jej rodziny, przed śmiercią w miejscowym szpitalu miała powiedzieć, że od dnia ślubu żyła pod ogromną presją i „nie mogła tego dłużej znieść”. Wyrzucenie jej przez męża z domu przechyliło szalę.

18-letnia Rajabbi Khurshed męża poznała dopiero w dniu ślubu. Jak twierdzi jej matka, wcześniej specjalnie rzuciła studia, by wrócić do rodzinnej wsi i pomagać rodzinie w opiece nad niepełnosprawnymi braćmi.

Mężczyźnie, który doprowadził młodą kobietę do samobójstwa, grozi za to 8 lat więzienia. Cały czas twierdzi, że jego zmarła żona nie była dziewicą i że otrzymał od niej zgodę na zawarcie kolejnego małżeństwa.

Warto przeczytać: Muzułmanie w Anglii stawiają sprawę jasno: „Umiarkowany muzułmanin to hipokryta i apostata” [WIDEO]

Podziel się