Szukaj

Polsko-niemiecka modelka obawia się o życie swoje i synka. Grożą jej muzułmanie [foto]

18-05-2019 12:18
Samantha Justus
Podziel się

Mieszkająca w Hamburgu popularna polsko-niemiecka modelka Samantha Justus wyjawia w rozmowie z mediami, że otrzymuje coraz więcej pogróżek. Kobieta dostaje je od afgańskich krewnych, którym nie podobają się zdjęcia zamieszczanie przez nią w sieci.

29-latka prowadzi profil profil na Instagramie, który obserwuje 47 tys. osób. Modelka prezentuje na nich swoją wysportowaną sylwetkę czy pozuje w kostiumach kąpielowych, zamieszcza również wiele zdjęć z życia codziennego. Nie podoba się to jej rodzinie ze strony ojca, która pochodzi z Afganistanu – pisze wprost.pl. Portal przytacza doniesienia Focus Online, który podaje, że jeden z krewnych ojca modelki zadzwonił do niej i obraził ją w wulgarny sposób. Twierdził też, że jest prostytutką, skoro zamieszcza publicznie takie zdjęcia. Mężczyzna, który jest radykalnym muzułmaninem, groził kobiecie, że „może jej przytrafić się coś najgorszego”, jeżeli nie usunie zdjęć z mediów społecznościowych.

Koniecznie przeczytaj: Grozili jej muzułmanie. W odpowiedzi wrzuciła do sieci nagranie, na którym podpala Koran [WIDEO]

Czytaj też: „Są dwa wyjścia: islam albo śmierć”. Były muzułmanin zapytał, czy można krytykować islam [wideo]

Justus otrzymuje takie groźby już od czterech lat. Z tego powodu modelka podjęła decyzję o zerwaniu kontaktów z krewnymi ze strony ojca. Kobieta najbardziej obawia się o bezpieczeństwo swojego synka – pisze niemiecki „Bild”.

W Afganistanie liczy się tylko to, co myślą o tobie inni. Starałam się być przygotowana na to, ale czasami pewne rzeczy nas przerastają. Tak jest w tym przypadku. Boję się o bezpieczeństwo i życie mojego dziecka. Obawiam się tego, że stanie mu się krzywda

- opowiada 29-latka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 

Mein kleines Energiebündel???? ich beobachte ihn immer so gern wenn er schläft, macht ihr das auch???? #Babyboy #MumandSon #endlesslove #myall

Post udostępniony przez SAMMY (@samantha_justus) Maj 9, 2019 o 11:10 PDT

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 

Sporty Spice???? #FitMum #Milfness

Post udostępniony przez SAMMY (@samantha_justus) Gru 9, 2018 o 6:04 PST

Warto przeczytać: Znany brytyjski wokalista Zayn Malik porzucił islam. Muzułmanie nawołują do bojkotu [foto+wideo]

Podziel się