Szukaj

Polski akcent na Super Bowl 2017! I to w jednym z najbardziej wzruszających momentów [WIDEO]

08-02-2017 16:12
Żagan w reklamie Hyundai Fot. Hyundai / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Finał Super Bowl w Stanach Zjednoczonych jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w roku. Ale nie tylko. W przerwie meczu za duże pieniądze emitowane są reklamy, które zyskują potem ogromną rozpoznawalność. W tym roku w jednych ze spotów pojawił się polski akcent.

Chodzi o spot firmy Hyundai, która postanowiła zrobić prezent amerykańskim żołnierzom przebywającym na służbie za granicą. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii mogli oni poczuć się, jakby oglądali najważniejszy mecz w sezonie na stadionie, do tego w towarzystwie swojej rodziny.

Wzruszająca reklama została nakręcona w Żaganiu, gdzie od niedawna stacjonują amerykańscy żołnierze w ramach wzmocnienia wschodniej flanki NATO.

Koniecznie przeczytaj: Ewa Siedlecka obraziła prezydenta Andrzeja Dudę. Naczelny „Super Expressu″ odpowiada

Czytaj też: Polka zachwyciła internautów na całym świecie. Jej podniebny taniec obejrzało już 21 mln osób!

Spot na nagraniu poniżej:

Jeżeli chodzi o sam mecz, to dziennikarze sportowi przypomnieli o polskich korzeniach niektórych graczy, między innymi Roba Gronkowskiego, którego przodkowie od strony mamy pochodzą z terenów Gdańska i Suwałk, a od strony ojca z Mazur.

W stu procentach jestem Polakiem - twierdzi „Gronk”.

Często wspominam babcię, która robiła pyszne pierogi i placuszki z ziemniaków. Mógłbym ich zjeść setki, są najlepsze na świecie – dodaje futbolista, który w tegorocznym finale Super Bowl zdobył dla New England Patriots sześć puntów (jego drużyna wygrała z Atlanta Falcons 34:28).

Warto przeczytać: Brutalny atak na pracowników ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Imigranci użyli noży i metalowych prętów [WIDEO +18]

Podziel się