Szukaj

Polska poseł zmiażdżyła lewaków w PE. Wyśmiała jedną z feministek i ostro odpowiedziała komunistom [WIDEO]

07-11-2017 17:13
Jadwiga Wiśniewska, europosłanka PiS Fot. Masakracja / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Jadwiga Wiśniewska aktywnie uczestniczyła we wczorajszej debacie w Parlamencie Europejskim. Polityk w bardzo zdecydowany sposób odpowiedziała skrajnie lewicowym politykom.

W poniedziałek na posiedzeniu komisji wolności obywatelskich Europarlamentu odbyła się kolejna już debata dotycząca praworządności w Polsce. Eurodeputowana z ramienia PiS Jadwiga Wiśniewska nie tylko broniła polskiego rządu przed zarzutami stawianymi przez Fransa Timmermansa. Polityk zwróciła się również bezpośrednio do lewicy reprezentującej typowo komunistyczny światopogląd.

Jedna z komunistek czy socjalistek mówi o prawach reprodukcyjnych kobiet – zauważyła Wiśniewska. Prawa reprodukcyjne proszę Pani dotyczą zwierząt, a prawa prokreacyjne dotykają ludzi – polska polityk zwróciła się bezpośrednio do lewicowej eurodeputowanej. Trzeba wreszcie chociaż te podstawowe, elementarne sprawy rozróżniać – dodała.

Koniecznie przeczytaj: Kolejny atak Timmermansa na Polskę w PE. Przebili go jednak Thun, Boni i Kudrycka [WIDEO]

Czytaj też: Skandaliczne wypowiedzi przeciwko Polsce i Polakom w PE. Unijni lewacy nazywają nas faszystami. Ale te odpowiedzi to prawdziwy nokaut [WIDEO]

Ja myślę, że powinniście państwo uszanować demokratyczne wybory, których dokonali Polacy – podkreśliła Wiśniewska.

Jeszcze chcę komunistom powiedzieć, że w Polsce jest zakaz szerzenia komunizmu i lewactwa – mocno podsumowała swoją wypowiedź polska eurodeputowana.

Warto przeczytać: Nie tylko Węgry poparły nas w PE. Czeski polityk bronił Polski. Przypomniał unijnym elitom niewygodny fakt [WIDEO]

Podziel się