Szukaj

Berlin: Polka została brutalnie zamordowana na oczach czwórki dzieci. Zatrzymano jej męża Ahmeda T. Muzułmanin groził, że „wytnie jej mózg”

21-04-2018 17:07
Zakrwawiony nóż Fot. Maarten Van Damme / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

W czwartek wieczorem w berlińskiej dzielnicy Wedding doszło do dramatu, który rozegrał się na oczach czwórki małych dzieci. 32-letnia Polka Patrycja F. została znaleziona w kałuży krwi.

Policja do mieszkania przy Fehmarner Strasse była wzywana już w godzinach popołudniowych w związku z przemocą domową. Mąż Polki, pochodzący z Palestyny 39-letni Ahmed T. miał ją zaatakować nożem i grozić, że „wytnie jej mózg”. Mężczyzna zdołał jednak uciec, zanim na miejsce dotarła policja.

Niestety to nie był koniec. Kiedy po godz. 20.00 funkcjonariusze pojawili się ponownie w mieszkaniu po kolejnym wezwaniu, na miejscu zastali ciężko ranną Polkę. Kobieta miała wiele ran kłutych i mimo reanimacji zmarła. Tragedia rozegrała się na oczach czwórki dzieci - najmłodsze z nich ma 2 lata, najstarsze 11 lat.

Koniecznie przeczytaj: Kolejna Polka zbiorowo zgwałcona we Włoszech. Kobieta sama zgłosiła się do szpitala i poinformowała lekarzy o napaści

Czytaj też: Londyn: Modlący się muzułmanie uniemożliwili wyjazd samochodów z osiedla. „Meczet znajdował się dwa bloki dalej” [wideo]

Policja zatrzymała męża Polki. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Jak donoszą niemieckie media, Ahmed T. wielokrotnie znęcał się nad swoją żoną i groził jej śmiercią. Patrycja F. z muzułmaninem była w związku od 15 lat, dla niego przeszła na islam. Pochodząca z Nysy Polka planowała rozstać się z agresywnym partnerem.

Warto przeczytać: Niemcy mają poważny problem. W szkołach podstawowych, a nawet przedszkolach dochodzi do kolejnych ataków na tle religijnym

Podziel się