Szukaj

Polka opowiada, jak wygląda życie w „postępowej” Francji. „Nie mamy prawa przeciwstawiać się imigrantom” [WIDEO]

22-08-2017 18:35
Polka o Francji Fot. Media narodowe / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Sara Bomba, która mieszka z rodzicami na stałe we Francji opowiedziała, jak wygląda codzienność w dzisiejszej Francji. Polka w komentarzu dla „Mediów Narodowych” mówiła m.in. o promocji islamu i lewicowej ideologii w szkołach.

Edukacja we Francji według mnie ma się bardzo źle. Powoli do szkół wprowadza się islam. Wynika to również z tego, że ministrem edukacji za kadencji Hollande'a była Arabka. To ona planowała wprowadzić język arabski już od zerówki – mówi Sara.

Nastoletnia Polka zaznacza, że we Francji bardzo promowane są lewicowe ideologie, a patriotyzm jest wręcz potępiany. Sara dodaje, że w tamtejszych szkołach walczy się także z religią chrześcijańską. Normą jest obrażanie Jezusa czy katolickich świętych oraz wycieczki szkolne na spektakle typu „Klątwa”.

Koniecznie przeczytaj: Skandal we Francji! Polski kierowca otrzymał mandat na podstawie… zmyślonego przepisu

Czytaj też: Mocna riposta Beaty Szydło o prezydencie Francji robi furorę w światowych mediach

Polka opowiada, że efekcie takiej propagandy wśród francuskiej młodzieży modne są ideologie lewicowe. Wiele osób należy do Antify czy Partii Komunistycznej.

Antifa nieraz groziła mi nawet pobiciem. Nikt na takie rzeczy jednak nie reaguje. Jednak jeśli nastąpi to w drugą stronę ... Byłam na demonstracji Frontu Narodowego przeciwko imigrantom. Otoczyła nas policja, chciano nas zabrać na komisariat. Powiedziano nam, że nie mamy prawa przeciwstawiać się imigrantom – opowiada Sara.

Warto przeczytać: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Podziel się