Szukaj

Włochy: Mołdawianin brutalnie pobił 59-letnią Polkę. W ciężkim stanie trafiła do szpitala

28-12-2018 12:39
Włoska policja Fot. Chris Sampson / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal TVP Info, 59-letnia Polka mieszkająca we Włoszech została brutalnie pobita przez obywatela Mołdawii, który był jej współlokatorem. Kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło w miejscowości Mondragone leżącej około 200 km na południe od Rzymu.

Jak wynika z relacji mediów, mężczyzna wszedł do mieszkania 59-letniej Polki i jej 33-letniej córki, a następnie próbował zmusić do współżycia młodszą z kobiet. Gdy napotkał opór z jej strony, pobił ją i wyrzucił z mieszkania. Następnie przy pomocy butelki i klucza francuskiego brutalnie zaatakował jej matkę. W wyniku ataku doznała ona szeregu groźnych urazów m.in. w obrębie głowy i tułowia oraz obrażeń wewnętrznych.

Koniecznie przeczytaj: Kolejna Polka zbiorowo zgwałcona we Włoszech. Kobieta sama zgłosiła się do szpitala i poinformowała lekarzy o napaści

Czytaj też: Ciężko pobita przez imigrantów kobieta to Polka! Policja ujawniła nagranie dopiero po trzech miesiącach! [WIDEO]

Kobietę uratowali funkcjonariusze policjanci, których do mieszkania wezwała 33-latka.

Mężczyzna został aresztowany. Będzie odpowiadał przez sądem za usiłowanie zabójstwa 59-letniej kobiety.

Warto przeczytać: Polka opisuje pobicie przez Ukraińców w centrum Warszawy. „Nie mogę czuć się bezpiecznie we własnym kraju”

Podziel się