Szukaj

Włochy: Szokująca propozycja lewicowego polityka. Chce, aby włoską ludność Sardynii zastąpili muzułmańscy imigranci

10-01-2018 18:14
Sardynia Fot. Tommie Hansen / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal Voice of Europe, sardyński lewicowy polityk, Lugi Arru zaapelował, aby sprowadzić na wyspę kolejnych imigrantów, gdyż jego zdaniem, tylko masowy napływ obcokrajowców może zapobiec pogłębiającemu się kryzysowi demograficznemu.

Dwaj lokalni prawicowi politycy z ruchu chrześcijańskiego Forza Popolare, Paolo Truzzu i Marcelo Orru natychmiast dosadnie skrytykowali propozycję Arru, twierdząc, że sprowadzenie kolejnych, nielegalnych imigrantów doprowadzi w konsekwencji do nieodwracalnych zmian etnicznych:

To ideologiczny lewacki plan całkowitej wymiany etnicznej ludności. To niedorzeczność i zdrada własnego kraju i regionu.

Oburzenie polityków jest o tyle słuszne, że mieszkańców Sardynii charakteryzuje silne przywiązanie do ojczystej ziemi, tradycji i kultury. Potwierdza to choćby fakt posiadania własnego sardyńskiego języka, którym posługują się w codziennym życiu.

Koniecznie przeczytaj: Unijny komisarz o problemie masowej migracji: „Unia Europejska jest zbyt biała, więc trzeba przyjmować kolejnych uchodźców”

Czytaj też: Działacze KOD postanowili „duchowo” połączyć się z Unią Europejską. Miało być poważnie, wyszło jak zwykle. Zobacz nagranie [WIDEO]

Najbardziej szokujące w propozycji sardyńskiego polityka jest jednak to, że otwarcie mówi o zastępowaniu rdzennej ludności muzułmańskimi imigrantami. Nie proponuje zaś wprowadzenia rozwiązań zachęcających mieszkańców Sardynii do posiadania większych rodzin.   

Warto przeczytać: Niemiecka minister została zapytana, jak walczyć z gwałtami dokonywanymi przez imigrantów. Odpowiedź polityk wywołała wybuch śmiechu [WIDEO]

Podziel się