Szukaj

Niemcy: Dwie policjantki zostały wezwane do agresywnego imigranta. Miały szczęście, że ktoś im pomógł [wideo]

20-10-2018 15:59
Dwie policjantki zostały wezwane do agresywnego imigranta Fot. Ezra Levant / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Kolejne nagranie z Niemiec pokazuje, że tamtejsza policja kompletnie nie radzi sobie z agresywnie zachowującymi się przybyszami z Dalekiego Wschodu. Zwłaszcza, jeżeli okazje się, że na interwencje przyjeżdżają dwie drobne kobiety.

Właściciel niemieckiego klubu wezwał policję, po tym jak niewpuszczony do środka imigrant zaczął wyładowywać swoją frustrację przed lokalem. Na miejsce przyjechał patrol policji, jednak dwie funkcjonariuszki zupełnie nie potrafiły sobie poradzić z agresywnym mężczyzną, który nawet nie zwracał nie nie zbytniej uwagi i dalej kopał w drzwi.

Pracownicy klubu widząc, że nie ma szans na skuteczną interwencję policji, postanowili zareagować. Z lokalu wyszło kilku ochroniarzy, którzy powalili na ziemię imigranta. Po otrzymaniu kilku kopniaków mężczyzna od razu się uspokoił.

Koniecznie przeczytaj: To nagranie obiegło sieć. Agresywny imigrant zmusza dwie kobiety, aby... ustąpiły mu miejsca. Wymowne zachowanie pozostałych pasażerów [wideo]

Czytaj też: Agresywny imigrant z Afryki krzyczy na ochronę, niemieccy strażnicy zaczynają więc go... przepraszać [WIDEO]

Strach pomyśleć, jak skończyłaby się interwencja dwóch policjantek, gdyby nikt im nie pomógł…

Nagranie ze zdarzenia poniżej:

Warto przeczytać: Niemcy: Imigrant gwałcił, a policjantka… uznała to za żart

Podziel się