Szukaj

Tak wygląda równouprawnienie w Holandii. Kobieta awanturowała się, więc policjant powalił ją na ziemię [wideo]

07-06-2018 08:13
Policjant obezwładnia kobietę Fot. News Center / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W Holandii doszło do nietypowej sytuacji, która została nagrana przez jednego z gapiów. Jedna z kobiet przeszkadzała policjantom podczas interwencji, została więc błyskawicznie obezwładniona. Reakcja funkcjonariusza wywołała mieszane uczucia wśród internautów.

Holandia jest krajem, w którym wiele mówi się na temat równouprawnienia. Internauci zastanawiają się jednak, czy ta kwestia powinna dotyczyć również sposobów obezwładniania przez policjantów.

W serwisie YouTube opublikowano nagranie, które pokazuje interwencję funkcjonariuszów. Stróżowie prawa próbowali aresztować mężczyznę, jednak jedna z kobiet znajdujących się w pobliżu (prawdopodobnie znajoma aresztowanego), robiła sporą awanturę.

Koniecznie przeczytaj: Holandia: policja zyskała nietypowe uprawnienia. Polski europarlamentarzysta komentuje: „W Sowietach tak bywało tylko w czasach skrajnego bolszewizmu”

Czytaj też: Turcja zawiesiła stosunki dyplomatyczne z Holandią! Ankara grozi Europie imigrantami! [WIDEO]

W pewnym momencie funkcjonariusz odpowiedział na zaczepki. Co więcej, policjant był wobec kobiety naprawdę brutalny. Z tego powodu w internecie niektórzy nazwali stróża prawa „damskim bokserem”. Znalazły się również osoby, które uznały, że funkcjonariusz zachował się tak, jak powinien.

Nagranie można obejrzeć poniżej:

Warto przeczytać: Holenderska policja strzela do imigranta z maczetą. Muzułmanin krzyczy „Allahu Akbar” [WIDEO]

Podziel się