Szukaj

Bulwersujące zachowanie holenderskiej policji. Odebrali kobiecie dziecko i siłą zaprowadzili do radiowozu [wideo]

08-01-2019 15:44
Holandia, policja zatrzymała kobietę w żółtej kamizelce Fot. BUG MIR / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Media społecznościowe obiegło nagranie zarejestrowanie w Holandii. Internautom nie spodobała się interwencja policji wobec kobiety w żółtej kamizelce. Porównywano ją nawet do metod stosowanych przez niemieckie gestapo.

Na nagraniu widać, że patrol policji zatrzymuje kobietę prowadzącą wózek z małym dzieckiem. Powodem jest najprawdopodobniej żółta kamizelka, która ma na sobie matka. Mimo iż kobieta nie stwarza żadnego zagrożenia, funkcjonariusze odbierają jej kilkumiesięczne dziecko, a ona sama zostaje siłą doprowadzona do radiowozu.

Nie wiadomo, jak potoczyły się losy zatrzymanej kobiety. Zachowanie policjantów jest jednak szeroko komentowane przez europejskich internautów, którzy oburzeni są tym, jak władza traktuje zwykłych obywateli, tylko dlatego, że nie są oni zadowoleni z tego, co dzieje się w ich własnych krajach.

Koniecznie przeczytaj: Powalił na ziemię bezbronną kobietę, potem dusił i próbował zgwałcić – częstochowska policja poszukuje mężczyzny z nagrania [wideo]

Czytaj też: Policja poszukuje tego człowieka. Brutalnie pobił kobietę w Katowicach [WIDEO]

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Patologia. 13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę w Głogowie. Nagranie opublikowała policja [WIDEO]

Podziel się