Szukaj

Jeden z pasażerów molestował kobietę na pokładzie samolotu. Wkroczyła policja, która użyła wobec agresywnego mężczyzny paralizatora [wideo]

25-04-2018 00:02
Policja używa paralizatora Fot. Charlton / YouTube / screen YouTube
Podziel się

USA Today poinformowało, że na pokładzie samolotu linii American Airlines doszło do niecodziennej sytuacji. Mężczyzna próbował napastować seksualnie jedną z pasażerek. Na szczęście obsługa od razu wezwała policję, która opanowała sytuację za pomocą paralizatora.

Do zdarzenia doszło w Miami. Samolot stał na pasie startowym i szykował się do lotu w stronę Chicago. Nastąpiły jednak nieprzewidziane okoliczności. Podczas rozmowy z telewizją Fox13 jedna z pasażerek opowiedziała o próbie molestowania innej uczestniczki podróży.

Z relacji świadków wynika, że Jacob Garcia zaczął dotykać siedzącą obok niego kobietę. Był bardzo natarczywy, więc personel polecił mężczyźnie się przesiąść. To jednak nie załatwiło sprawy. Garcia zaczął się awanturować, w dodatku był agresywny.

Koniecznie przeczytaj: Szwedzka policja oznajmiła, że latem spodziewa się zwiększonej ilości gwałtów. Kobietom doradza „zaakceptowanie nowej sytuacji”

Czytaj też: Nowe informacje w sprawie tragicznego wypadku lotniczego Tadeusza Czichona, „Doszło do zatrzymania silnika, samolot wpadł w korkociąg i runął”

Obsłudze samolotu nie pozostawało więc nic innego, jak wezwanie policji. Mężczyzna nie dawał się jednak wyprowadzić z pokładu. Ponadto cały czas obrażał innych pasażerów lotu oraz funkcjonariuszy. Policjanci zdecydowali się więc na użycie paralizatora.

Po dłuższej szamotaninie policjantom udało się opanować sytuację. Samolot wyleciał z godzinnym opóźnieniem.

Oto nagranie z zajścia:

Warto przeczytać: Atak przed prokuraturą w Szczecinie. Mężczyzna rzucił się z nożem na dziennikarzy. Interweniowała policja. Padły strzały [foto+wideo]

Podziel się