Szukaj

Angielscy kibice zapomnieli, że są w Rosji. Jeden z nich zaczął skakać po radiowozie. Policja szybko dała mu nauczkę [wideo]

08-07-2018 17:21
Rosyjska policja pałuje angielskiego kibica Fot. Prawa strona / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Anglia po wczorajszej wygranej ze Szwecją po 28 latach awansowała do półfinału mistrzostw świata. Kibice wyszli na ulicę, aby świętować zwycięstwo swojej reprezentacji. Niektórzy jednak mocno przesadzali.

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, widać jak angielscy kibice w pewnym momencie hucznej ulicznej fety wdrapują się na radiowóz rosyjskiej policji. Jeden z mężczyzn zaczyna skakać na dachu pojazdu. Szybko jednak dostaje nauczkę. Dwóch rosyjskich policjantów powala go na ziemię i pałuje.

Koniecznie przeczytaj: Angielscy kibice po przegranej wyżywają się na... sanitariatach

Czytaj też: Zatrzymani kibice zapłacą za interwencję pod Spodkiem? Policja złożyła w tej sprawie wniosek

Media obiegło dzisiaj także nagranie ze sklepu Ikea. Kilkudziesięciu angielskich kibiców wtargnęło do salonu szwedzkiego giganta branży meblarskiej. Fani „Synów Albionu” uczcili zwycięstwo, dewastując sklep – tańczyli na stołach i skakali po meblach.

Angielscy kibice świętują także u siebie w kraju. Jak widać na poniższym nagraniu i tutaj nie brakowało głupich pomysłów na zabawę.

Warto przeczytać: Angielscy kibice chcą o sobie przypomnieć? Bijatyka w czasie meczu West Ham - Chelsea i 200 zakazów stadionowych

Podziel się