Szukaj

Włochy: Polak uratował kobietę przed gwałtem. Obezwładnił napastnika, mimo że ten ranił go nożem

05-10-2018 13:48
Włoska policja Fot. Chris Sampson / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

35-letni Polak obronił Mołdawiankę, którą chciał zgwałcić Rumun. Nasz rodak w czasie szarpaniny został zaatakowany nożem. Sytuacja miała miejsce w ubiegłą niedzielę we włoskiej Ankonie.

Polka i Mołdawianka wynajmowały razem mieszkanie w Ankonie. Od pewnego czasu mieszkał z nimi 29-letni Rumun, narzeczony Polki. Mężczyzna pod nieobecność kobiety, która wyjechała do kraju, urządził imprezę, na którą zaprosił znajomego Polaka. Wtedy doszło do próby gwałtu.

Według relacji włoskiego portalu anconanews.it Rumun rozebrał się i usiłował przymusić Mołdawiankę do picia piwa, potem chciał ją zgwałcił. Zareagował 35-letni Polak, który próbował uspokoić agresora. Doszło do bójki, w czasie której nasz rodak otrzymał kilka ciosów nożem. Polak zdołał jednak rozbroić napastnika i wyprowadzić kobietę z mieszkania. Mężczyzna wezwał policję i pogotowie. Ranny Polak został przewieziony do szpitala. Zaszyto mu rany na czole, kolanie i plecach.

Koniecznie przeczytaj: 21-letnia Polka bohaterką w Niemczech. Uratowała kobietę przed gwałtem. Szokująca reakcja świadków

Czytaj też: Gdynia: Policja zatrzymała Ukraińca, który chciał zgwałcić 22-letnią Polkę. Nadal poszukiwany jest drugi gwałciciel [wideo]

Mołdawianka była w szoku i odmówiła przyjęcia do szpitala. Zdecydowała się jednak złożyć na policji zeznania, dzięki których zatrzymano Rumuna.

Warto przeczytać: Polka bestialsko skatowana młotkiem we Włoszech. Walczy o życie. Kobietę uratował były piłkarz

Podziel się