Szukaj

Genialna akcja Polaka w USA. Wszedł w tłum przeciwników Trumpa i powiedział, co myśli o nazywaniu go nazistą [WIDEO]

04-02-2017 01:03
Polak trolluje przeciwników Trumpa Fot. The New Memedia / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W Stanach Zjednoczonych ciągle trwają protesty przeciw nowemu prezydentowi. Oczywiście najczęściej na ulicę wychodzą przedstawiciele skrajnej lewicy, którzy, podobnie jak w Polsce, lubią nazywać osoby o prawicowych poglądach – lub po prostu wszystkich tych, którzy się z nimi nie zgadzają - „nazistami” czy „faszystami”.

Demonstrująca w USA lewica, mimo iż chętnie sięga do określeń taki jak „nazizm” i „faszyzm”, zdaje się kompletnie nie rozumieć używanych przez siebie słów. Podejrzewany, że lewicowi aktywiści z chlubą prezentujący symbole sierpa i młota, o wydarzeniach w Europie w czasie II wojny światowej mają raczej blade pojęcie. Zdenerwowało to między innymi Polaka mieszkającego w Stanach, który postanowił powiedzieć przeciwnikom Trumpa, co myśli o nazywaniu go nazistą.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump 45 prezydentem USA [WIDEO]

Czytaj też: Oficjalnie: Donald Trump przyjedzie do Polski

Ci ludzie chodzą po ulicach z sierpem i młotem na koszulkach i ja nie mogę się oburzać. Ale oni mogą nazywać mnie nazistą, kiedy tylko mają na to ochotę? To pierdolona bzdura! Miliony Polaków zginęło, a ja muszę to znosić () Jestem zmęczony byciem nazywanym nazistą, tylko dlatego, że jestem k*rwa biały – mówił zdenerwowany Polak.

Oczywiście lewicowi aktywiści zdawali się być głusi na jego wystąpienie (no może poza jedną dziewczyną, która o mało się nie rozpłakała), to jednak akcja Polaka wyjątkowo spodobała się amerykańskim internautom, którzy w komentarzach pod opublikowanym w mediach społecznościowych wideo wyrażali swoje poparcie dla naszego rodaka.

Warto przeczytać: Donald Trump zaostrzył przepisy wizowe dla Polków

Podziel się