Szukaj

Imigranci z Calais przegrali w starciu z polskim kierowcą. Polak staranował stworzoną przez nich blokadę [WIDEO]

01-08-2017 10:37
Polski kierowca taranuje blokadę imigrantów w Calais Fot. JPNZ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Sytuacja we francuskim Calais wciąż jest napięta. Imigranci chcący przedostać się do Anglii nadal blokują drogi i atakują kierowców. Tym razem jednak trafili na Polaka, który nie pozwolił się zatrzymać.

Jak niebezpieczne mogą być w skutkach działania imigrantów grasujących na autostradzie w pobliżu Calais, pokazało zdarzenie sprzed dwóch miesięcy. Polski kierowca furgonetki zginął w wyniku ustawionej na drodze blokady z pni drzew. Mężczyzna wjechał w tył jadącej przed nim ciężarówki, która zaczęła gwałtownie hamować. Kierowca spalił się żywcem z pojeździe. Więcej tutaj: Nagranie zarejestrowane w chwilę po śmierci kierowcy polskiej furgonetki w Calais [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Polski kierowca został brutalnie pobity przez imigrantów w Belgii. Wzywał pomocy, ale nikt mu nie pomógł

Czytaj też: Szwedzi za zmuszaniem Polski do przyjmowania imigrantów [WIDEO]

Nawet tak tragiczny wypadek nie zmusił Francuzów do podjęcia skutecznych działań w sprawie imigrantów. Kierowcy przejeżdżający przez Calais muszą radzić sobie sami.

Polak jadący w ciężarówce postanowił nie zatrzymywać się mimo ustawionej na drodze blokady. Na szczęściu udało mu się przejechać i minąć grupę imigrantów. Nagranie ze zdarzenia poniżej.

Warto przeczytać: Francja znowu upokorzona. Oto prawdziwy stosunek imigrantów do ich „nowej ojczyzny” [WIDEO]

Podziel się