Szukaj

To opublikowane przez Polaka nagranie ukazuje bolesną prawdę o współczesnej Francji. Tak obecnie wyglądają przedmieścia Paryża [wideo]

16-04-2018 12:02
Przedmieścia Paryża Fot. Paweł Stanik / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Francja, podobnie jak inne kraje Zachodniej Europy prowadzące nierozważną politykę migracyjną, coraz bardziej odczuwa negatywne konsekwencje swoich wcześniejszych decyzji. Niezwykle dosadnie ukazał to Paweł Stanik, który niedawno nagrał, a następnie opublikował film ukazujący dzikie obozowiska nielegalnych imigrantów, którzy dosłownie koczują na przedmieściach Paryża.

Na opublikowanym w internecie nagraniu widzimy, w jak trudnych warunkach egzystują nielegalni imigranci, którzy np. nie zdołali się osiedlić w stolicy. Co ciekawe, wśród nich znajdują się nie tylko „uchodźcy” z Afryki i Bliskiego Wschodu, ale także krajów z Europy Południowej. Jak podkreślił Paweł Stanik, przebywający tam ludzie pochodzą m.in z Bułgarii oraz Rumunii:

Tak żyją tutaj ludzie. Nie są to tylko imigranci z Afryki, ale i z Europy:Rumunii, Bułgarii. Widać po to tablicach rejestracyjnych samochodów.

Koniecznie przeczytaj: Znany włoski dziennikarz opowiedział o ukrywanych faktach związanych z masową migracją. „Unia Europejska ściągnęła do siebie terrorystów”

Czytaj też: Nielegalni imigranci i komuniści okupowali francuską bazylikę. Interweniowała policja - w ruch poszły pałki oraz gaz pieprzowy [wideo]

Co warto podkreślić, mężczyzna wspomina także w swoim filmie o tym, że takich dzikich obozowisk jest znacznie więcej:

To typowe obozowisko.Takich obozowisk otaczających Paryż jest znacznie więcej.

Poniżej nagranie:

 

Warto przeczytać: Francja: Organizatorzy słynnego biegu Grand Paris byli zmuszeni do odwołania tej imprezy. „Nie możemy poprowadzić trasy przez środek obozu uchodźców”

Podziel się