Szukaj

Belgia: Polacy zostali zaatakowani nożami przez imigrantów. Nasi rodacy próbowali powstrzymać ich przed wskoczeniem do ciężarówki

13-05-2018 20:14
uchodźcy wskakują na ciężarówkę Fot. mqrio / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Blankenberge to miasto znajdujące się w zachodniej części Belgii. W czwartek ok. godz. 4.00 nad ranem trójka imigrantów próbowała włamać się do zaparkowanej ciężarówki, aby nielegalnie przedostać się do Wielkiej Brytanii.

Imigranci często starają się wkradać do ciężarówek, aby w ten sposób przedostać się do innych krajów. Świadomi tego procederu Polacy domyślili się, co zamierza zrobić trójka uchodźców zakradająca się do pojazdu.

Dwójka naszych rodaków postanowiła więc przepędzić imigrantów. Tamci okazali się jednak agresywni i uzbrojeni w noże. W efekcie Polacy zostali ranni. Jeden z nich został ugodzony ostrzem w głowę, przez co dostał paraliżu lewej strony twarzy – jego stan jest ciężki.

Koniecznie przeczytaj: Polacy ratowali Żydów podczas Powstania w Getcie Warszawskim – świetny klip przygotowany przez Polską Fundację Narodową [wideo]

Czytaj też: Jonny Daniels idzie śladami Jana Tomasza Grossa? „Liczba Polaków, którzy mordowali Żydów była większa niż chcieliby tego Polacy"

Policja jest niemal pewna tego, że napaści dokonali nielegalni imigranci. Uchodźcy próbowali ukryć się w ciężarówce, aby następnie dostać się do Wielkiej Brytanii. Po ataku na Polaków przestępcy uciekli z miejsca zdarzenia.

Według informacji RMF FM, 25- i 26-letni Polacy zaatakowani przez imigrantów to pracownicy jednej z firm w porcie Zeebrugge.

Warto przeczytać: To opublikowane przez Polaka nagranie ukazuje bolesną prawdę o współczesnej Francji. Tak obecnie wyglądają przedmieścia Paryża [wideo]

Podziel się