Szukaj

Pokojówka spadła z 7 piętra. Jej pracodawczyni nie chciała jej pomóc, bo nagrywała film [+18 WIDEO]

01-04-2017 11:41
Kuwejt - pokojówka spadła z 7 piętra Fot. Ali_loco1 / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Szokująca nagranie z Kuwejtu pokazuje wiszącą na balkonie pochodzącą z Etiopii pokojówkę, która przerażona wzywa pomocy. Jej pracodawczyni zamiast podać jej rękę, filmuje całe zdarzenie.

Kobieta, która film umieściła w sieci, została zatrzymana przez policję. Na szczęście pokojówka, która spadła z siódmego piętra, cudem przeżyła. Ze złamaną ręką oraz obrażeniami nosa i ucha trafiła do szpitala.

Jej pracodawczyni tłumaczyła, że nagrywała całe zdarzenie, bo jej pomoc domowa chciała popełnić samobójstwo. Kuwejtka, aby uniknąć oskarżeń o przyczynienie się do jej śmierci, zdecydowała się wszystko sfilmować i mieć na to dowód. Mimo, że Etiopka wisząc na balkonie, widocznie zmieniła zdanie i z przerażeniem zaczęła wołać o pomoc, jej pracodawczyni dalej nagrywała i nie próbowała jej pomóc.

Koniecznie przeczytaj: „Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

Czytaj też: Muzułmanie wzywają do brania ślubów z Europejkami, ma to przyspieszyć islamizację

Wielu komentatorów zwraca uwagę na tragicznie warunki, w jakich pracują imigranci zatrudniani jako pomoc domowa w bogatych islamskich krajach takich jak Kuwejt, Katar czy Arabia Saudyjska. Pokojówki często traktowane są jak niewolnice. Nękanie i wykorzystywanie seksualne pomocy domowych jest też powszechne w krajach Zatoki Perskiej, ponieważ pochodzące z zagranicy pokojówki są na łasce pracodawców, którzy zabierają im wizy.

Warto przeczytać: Mamed Chalidow „Islam zabrania bicia po twarzy. Nie wolno wyrażać agresji i bić ludzi” [WIDEO]

Podziel się