Szukaj

Szokujące nagranie z USA. Napastnik z brodą brutalnie znokautował dwie kobiety. Kuriozalny powód napaści [wideo]

31-01-2019 20:35
Pobicie w LA Fot. LAPD HQ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Nagranie, które zarejestrowano Los Angeles obiegło media społecznościowe na całym świecie. Na filmie widać, jak postawny mężczyzna z brodą bije dwie kobiety. Powód brutalnej napaści okazał się irracjonalny.

Do zdarzenia doszło w sobotę 26 stycznia po północy w ruchliwym centrum Los Angeles w pobliżu Pershing Square. Świadkowie mówią, że przed atakiem mężczyzna wykłócał się z ulicznym sprzedawcą o cenę hot-doga, która jego zdaniem była zbyt wygórowana. Zareagowała jedna z kobiet, która powiedziała, żeby wziął swoje jedzenie i odszedł, bo inni czekają. Wtedy brodacz wpadł w furię i pobił dwie kobiety. Na nagraniu widać, że obie dostały bardzo mocy cios w twarz i upadły na ziemię. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia. Szokująca jest reakcja świadków, którzy nie interweniowali.

Koniecznie przeczytaj: Napastnik zastrzelił 50 i ranił 400 osób w Las Vegas. Przerażające nagrania z miejsca zdarzenia [WIDEO]

Czytaj też: ISIS przyznało się do ataku w Las Vegas

Nagranie poniżej:

Po tym, jak nagranie rozeszło się w mediach, sprawca pobicia, 30-letni Arka Sangbarani Oroojian, sam zgłosił się na policję. Usłyszał zarzut napaści. Po wpłaceniu 90 tys. dolarów kaucji mężczyzna został wypuszczony na wolność. Ma stawić się na rozprawie, która odbędzie się 22 lutego.

Arka Sangbarani Oroojian, znany w sieci jako Arka The Virtue, w 2015 r. wypuścił wideo „Money Then the Power”. Na swoim facebookowym profilu mężczyzna napisał o sobie „pisarz i badacz filozofii wschodniej”.

Warto przeczytać: Zachowanie mężczyzny postrzelonego w Las Vegas wzbudziło podziw. Tak zareagował na wizytę prezydenta [WIDEO]

Podziel się