Szukaj

Po zamachu w Barcelonie tak ocieplają wizerunek muzułmanów. Nawet ustawiła się kolejka… [WIDEO]

25-08-2017 00:11
walka z islamofobią w Barcelonie Fot. usa today / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Kolejny zamach i kolejna absurdalna reakcja Europejczyków. Po ataku w Barcelonie dokonanym przez muzułmanina, mieszkańcy miasta zamiast zażądać od władz podjęcia radykalnych środków mających ochronić ich przed kolejnymi zamachami terrorystycznymi... walczą z „islamofobią”.

W tragicznym zamachu w Barcelonie zginęło 14 osób, a 130 zostało rannych. W tłum przechodniów na La Rambla, turystycznej ulicy miasta, białą furgonetką wjechał muzułmanin.

Szybko pojawił się pomysł, jak uniknąć wśród mieszkańców rozprzestrzeniania się „islamofobii”.

Darmowe uściski, aby wesprzeć mieszkańców Barcelony po tragicznym zamachu, to inicjatywa muzułmanina – pisał „Le Figaro”.

Mężczyzna prosił przechodniów, aby go uściskali. Chciał udowodnić, że jest pokojowo nastawionym muzułmaninem, który czuje żal po zamachu w Barcelonie. Na karteczce napisał: „Jestem muzułmaninem. Nie jestem terrorystą. Rozdaje uściski w imię miłości i pokoju.”

Koniecznie przeczytaj: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Czytaj też: Trwa zjazd polskich muzułmanów koło Gdańska. Miał odbyć się w tajemnicy? [WIDEO]

Całe zdarzenie sfilmował, zapewne przypadkiem, dziennikarz CNN. Jak widać z nagrania akcja, zapewne spontaniczna, udała się. Po darmowe uściski od muzułmanina w kolejne ustawiali się kolejni chętni.

Niestety, mieszkańcy Barcelony udowadniają, że nawet tak wielka tragedia, jak zamach terrorystyczny, w zginęły niewinne dzieci, nie jest w stanie ich zmusić do myślenia. Po raz kolejny lewicowa propaganda górą.

Warto przeczytać: Brytyjczyk w czasie spaceru po Londynie natknął się na stoisko muzułmanów. Był zszokowany tym, co zobaczył [wideo]

Podziel się