Szukaj

Niesamowite nagranie podbiło sieć. Policyjny pies robi masaż serca i sprawdza oddech właścicielowi [wideo]

29-06-2018 01:09
Pies reanimowany przez psa Fot. Policía de Madrid ‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Czworonóg imieniem Poncho zdobył serca internautów. Na nagraniu widać, jak służący w madryckiej policji pies „reanimuje” swojego właściciela. Zwierzę w rozczulający sposób robi masaż serca i sprawdza puls.

Na filmie widzimy policjanta, który upada na ziemię, udając, że zemdlał. Wtedy Pancho przystępuje do akcji ratunkowej. Coker spaniel skacze po klatce piersiowej policjanta, tak jakby robił masaż serca. Pies sprawdza też, czy mężczyzna oddycha. Zwierzę przestaje dopiero wtedy, kiedy funkcjonariusz podnosi się z ziemi.

Film zamieszczony na profilu madryckiej policji na Twitterze ma już prawie 3 mln wyświetleń. Pies błyskawicznie zyskał ogromną sympatię internautów i został okrzyknięty Poncho-bohaterem. Z kolei hiszpańscy policjanci, cytując Josha Billingsa, napisali, że „Pies to jedyna istota na Ziemi, która kocha cię bardziej niż ty sam”.

Koniecznie przeczytaj: Chiny: Niesamowite zachowanie policjanta. W taki oto sposób pomógł starszemu mężczyźnie przejść na drugą stronę ulicy [wideo]

Czytaj też: Skandal we Francji. Doradca Macrona przebrany za policjanta pobił demonstrantów [wideo]

Warto przeczytać: Policja poszukuje mężczyzny z nagrania. W czasie protestów zachowywał się wyjątkowo agresywnie [wideo]

Podziel się