Szukaj

Pies pomylił czarnoskórego mężczyznę z... hydrantem. Zwierzę zdążyło nawet uciec przed kopniakiem [wideo]

24-05-2018 20:52
Pies zdenerwował mężczyznę Fot. Adrian / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Kamera z monitoringu zarejestrowała niecodzienne zdarzenie. Czarnoskóry mężczyzna nie zauważył zbliżającego się do niego psa. Tymczasem zwierzę najwyraźniej pomyliło człowieka z hydrantem, ponieważ postanowiło załatwić swoje potrzeby na plecach Afrykańczyka.

Kamery monitoringu zarejestrowały pechowy dzień pewnego czarnoskórego mężczyzny. Bohater nagrania siedział spokojnie na krawężniku i był zaabsorbowany przeglądaniem telefonu. Z tego powodu nawet nie zauważył podchodzącego do niego psa.

Zwierzę obwąchało mężczyznę i najwidoczniej uznało, że jest on znakomitym celem do… obsikania. Pies przystąpił do działania, oddając mocz. Wtedy czarnoskóry mężczyzna błyskawicznie zerwał się na nogi.

Koniecznie przeczytaj: Kolejny atak nożownika w Londynie. Imigrant zeskoczył ze swojego roweru, wyjął nóż i zaatakował kierowcę auta [wideo]

Czytaj też: Izu Ugonoh powiedział, co sądzi o swoim występie w TVN. Sportowiec nie mógł uwierzyć w narrację telewizji: „Nie dałem się zmanipulować” [wideo]

Obsikany Afrykańczyk chciał ukarać zwierzę za to, co zrobiło. Pies jednak był czujny i szybko uciekł, unikając kopniaka.

Oto nagranie ze zdarzenia:

Film był chętnie komentowany przez internautów:

Warto przeczytać: Izu Ugonoh po raz kolejny stanął w obronie Polski – przekonywał, że nie jesteśmy krajem rasistów: „Masz chamów i głupków we wszystkich kolorach”

Podziel się