Szukaj

Pentagon prowadził tajne badania na temat UFO. Opublikowano nagrania z tajemniczymi obiektami latającymi [WIDEO]

18-12-2017 16:43
Pentagon Fot. David B. Gleason / wikimedia.org / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Pentagon potwierdził sensacyjne medialne doniesienia o tym, że w latach 2007-2012 prowadzono ściśle tajny program badawczy związany z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

„The New York Times” informujący o tej sprawie, uważa, że w dokumentach powstałych podczas tej operacji zawarto opisy dziwnych, pędzących samolotów, a także unoszących się niezidentyfikowanych obiektów latających. Na ten temat wypowiedzieli się już naukowcy, którzy bardzo sceptycznie podeszli to tych sensacyjnych informacji, stwierdzając, że niewyjaśnione wydarzenia nie muszą świadczyć o istnieniu obcych form życia.   

Koniecznie przeczytaj: Niemiecki kryminolog przeprowadził badania wśród muzułmańskich uczniów. Wyniki, które opublikował, przeraziły Niemców

Czytaj też: USA: Muzułmański koszykarz zignorował odgrywany hymn kraju i postanowił kontynuować rozgrzewkę. Zdecydowana reakcja jednego z kibiców

Operacja zwana Programem Zaawansowanej Identyfikacji Zagrożeń Powietrznych została zainicjowana przez emerytowanego demokratę Harry'ego Reida, który w roku 2007 był większościowym przywódcą Senatu.

W wywiadzie udzielonym „The New York Times” powiedział:

Nie wstydziłem się i nie wstydzę, że prowadziliśmy takie badania. Nie mam też zamiaru za nie przepraszać. Zrobiłem coś, czego nie robił nikt wcześniej.

Jak twierdzą media, Pentagon na realizację tego programu wydał łącznie około 22 miliony dolarów, co w przypadku budżetu tej instytucji jest kwotą nieznaczną. Nie chodziło bowiem o duży rozmach projektu, lecz o zachowywanie tych badań w ścisłej tajemnicy.

Departament Obrony USA opublikował dwa filmy nakręcone przez amerykańskich pilotów, na których widać niezidentyfikowane obiekty latające. Można je zobaczyć poniżej.

 

 

Warto przeczytać: Rosyjskie MON przedstawiło screen z gry komputerowej jako dowód na rzekomą współpracę USA z ISIS [WIDEO]

Podziel się