Szukaj

Pedofil ze strachu przed policją wyskoczył przez okno. Zginął na miejscu [+18 WIDEO]

14-11-2017 14:27
USA: pedofil wyskoczył przez okno Fot. ThisIsButter / liveleak.com / screen
Podziel się

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w jednym z apartamentów znajdujących się w Queens, w Nowym Jorku. Świętowano tam szóste urodziny chłopca. Niestety impreza zakończyła się bulwersującym zajściem i tragicznym finałem.

W pewnym momencie imprezy, rodzice jubilata postanowili udać się do sypialni. Gdy tylko przekroczyli próg pokoju, ich oczom ukazał się szokujący widok. Jeden z zaproszonych gości molestował ich syna. Sprawcą zajścia był Edgar Collaguazo, który wynajmował rodzinie pokój w tym apartamencie. Był pijany i spanikował, gdy tylko usłyszał, że wezwano policję.

Mężczyzna nie chciał oddać się dobrowolnie w ręce sprawiedliwości. Podjął więc próbę ucieczki z miejsca zdarzenia. Wybrał jednak jej najgorszą opcję, gdyż postanowił wyskoczyć z okna. Gdy spadał, zahaczył brzuchem o ogrodzenie, a następnie z impetem uderzył w ziemię. Już kilka sekund później przyjechali funkcjonariusze policji, którzy od razu zauważyli mężczyznę leżącego na ziemi. Okazało się, że desperat poniósł śmierć na miejscu.

Koniecznie przeczytaj: Nie będzie nowych odcinków „House of cards”! Powodem coming out Kevina Spacey’ego i zarzuty o molestowanie 14-latka?

Czytaj też: Seksskandal na lewicy. Feministki oskarżyły dziennikarzy „GW” i „Krytyki Politycznej” o mobbing, molestowanie i… gwałt! [FOTO]

Poniżej nagranie ukazujące skok mężczyzny:

Warto przeczytać: Przerażające nagranie z monitoringu w Arabii Saudyjskiej. Morderca pedofil udający kobietę podstępem zwabia dziecko [WIDEO]

Podziel się