Szukaj

USA: Brutalnie wyrzucili pasażera z samolotu, bo zabrakło miejsca dla pracowników [WIDEO]

11-04-2017 13:31
Pasażer siłą wyrzucony z samolotu linii United Airlines Fot. Charles Walton / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Do skandalicznego zachowania doszło na pokładzie samolotu linii United Airlines, który miał wylecieć z Chicago do Louisville. Służby porządkowe ochraniające lotnisko siłą wyciągnęły z samolotu jednego z pasażerów.

Okazało się, że amerykańskie linie lotnicze sprzedały za dużą ilość biletów. Jeden z pasażerów, który był wtedy na pokładzie, na Twitterze napisał później, że zabrakło czterech miejsc dla pracowników United Airlines, którzy musieli być następnego dnia w pracy w Louisville. Lot z Chicago należał do wyjątkowo obleganych, więc żaden z pasażerów nie chciał oddać swojego biletu.

Linie wytypowały więc cztery losowe osoby, którym rozkazano opuścić pokład. Wśród nich znalazł się lekarz, który odmówił, gdyż, jak tłumaczył, nazajutrz rano musiał być rano w szpitalu w Louisville. Służby postanowiły więc wyrzucić go na siłę z samolotu. To, w jaki sposób to zrobiono, nie mieści się w głowie. Mężczyzna dosłownie był wleczony po ziemi. Lekarz, po wyrzuceniu go z pokładu, ponownie wrócił do samolotu, powtarzając w kółko, że musi wrócić do domu. Z nagrania widać również, że jego twarz krwawi.

Koniecznie przeczytaj: Londyn: pasażer autobusu wyrwał napastnikowi nóż. „Jestem Afrykaninem. Nie odbierzesz mi życia” [WIDEO]

Czytaj też: Zlatan Ibrahimović pokazał prawdziwą klasę. Odmówił podpisania wielomilionowego kontraktu

Warto przeczytać: Muzułmanka w burce wyciągana z autobusu przez antyterrorystów w Londynie [WIDEO]

Podziel się